American Truck Simulator Indir Torrentle

5/5 - (1 vote)

American Truck Simulator indir

Bedava indir American Truck Simulator torrent. Igrodely SCS Yazılım stüdyosu, oyuncuların efsanevi Amerikan yapımı kamyonları sürdürebilecekleri benzersiz bir American Truck Simulator projesi geliştirdi. Kuzey Amerika kıtasının bilinmeyen topraklarında ustalaşma şansınız var. Şirket inanılmaz derecede geniş toprakları yeniden yaratmayı başardı, yerleri keşfetmek için yeterince renkli ve ilginç yerler gerçek bir zevk olacak. Las Vegas, Los Angeles ve San Diego dahil olmak üzere yüzden fazla şehre sahip olacaksınız, ancak önce Kaliforniya’nın genişliğini fethetmeniz gerekiyor ve daha sonra yavaş yavaş yeni topraklar açacaksınız.

Amerikan Kamyon Simülatörü Indir Torrentle

Yarış simülatörünün ayırt edici bir özelliği Amerikan Kamyon Simülatörü inandırıcı ve renkli hale geldi. Oyun oyuncu platformer Euro Truck Simulator 2 tanıdık oyun kullanır. Fizik motoru PhysX de projeden göç etti. Daha önce sunulan simülasyonların aksine, bu versiyonun kitlesel gelişmelere sahip olması dikkat çekicidir. Grafikler Prism3D motoru temelinde oluşturulmuştur, böylece manzaranın net bir şekilde izlenen ve makine parçalarının inanılmaz güzelliğinin tadını çıkarabilirsiniz. Filo yeterince geniş, direksiyonun Kenworth T680’in arkasına geçebilir ve Peterbilt 579’da veya Amerikan otomobil endüstrisinin efsanesi haline gelen diğer birçok araçta şansınızı deneyebilirsiniz. Makineler etkileyici boyutlar, en azından saygın ağırlık ve elbette inanılmaz güçtür. Teknik hakkında konuşabilir ve başarılarını sunabilirsiniz,

American Truck Simulator  – bu proje köklerini Euro Truck Simulator 2’den alıyor. Bununla birlikte, geliştiriciler oyunla ilgili birçok iyileştirme yaptılar, ayrıca grafik bileşeni üzerinde daha titiz bir şekilde çalıştılar, bu yüzden resim sulu ve ayrıntılı görünüyor. Doğal olarak, bu versiyonda Amerika’nın çeşitli eyaletlerinde en yaygın olan traktörler vardır.

Oyunun Amerikan Kamyon Simülatörü olayları Amerika Birleşik Devletleri’nde meydana gelir. Geliştiriciler, esas olarak güzellikleri ve popülerlikleri bakımından diğerlerinden farklı olan en ünlü yerleri aldı. Muhteşem doğal manzaraları gözlemleyerek Las Vegas dahil büyük şehirleri ziyaret etmeli ve binlerce mil sürmelisiniz. Amerika’da, Colorado eyaletinde bulunan kanyonların çarpıcı güzelliğe değer olduğu birçok yer var.

American Truck Simulator her şeyden önce bir simülatördür, bu yüzden oyuncu bir kamyon şoförünün rolüne yüzde 100 girecek ve bu mesleğin tüm avantajlarını ve zorluklarını öğrenecektir. Bununla birlikte, bu oyunda bir sürücünün kariyeri sonsuza kadar değildir. İlerledikçe, kendi nakliye şirketinizi açabileceksiniz. Bunun için oyuncuların yönetsel ve girişimci nitelikler göstermesi gerekiyor.

Amerikan Kamyon Simülatörü Indir Torrentle

Oyun American Truck Simulator Free Download sürümünde, oyun 4 tip kamyon seçeneği sundu ve oyuncu ilk aşamada sadece iki tane seçebilir. Buna ek olarak, başlangıçta malların teslimi ve alınması için California ve Nevada’da sadece 30 şehir mevcuttur. Daha sonra Arizona şehirleri oyunda ortaya çıkıyor ve 2017’deki eklenti New Mexico şehrini ekliyor.
Oyun, sürücü simülatörünün ve iş yapmanın çeşitli unsurlarının bir kombinasyonudur. Oyunda kazanılan para miktarı, aşılan mesafeye ve yük türüne göre ödenir. Kazanılan para için oyuncu kamyonunu satın alır veya yükseltir. Malların teslimi veya bir kamyon kiralamak ve bağımsız olarak teslimat yapmak için başka sürücüler kiralamak da mümkündür. Oyuncu tarafından işe alınan sürücüler sürüş becerilerini kendi başlarına geliştirirler, ancak oyuncu belirli bir sürüş becerisinin geliştirilmesini elle ayarlayabilir.
Tek bir oyunun ana amacı tüm teslimat görevlerini yerine getirmek ve kendi kargo taşımacılığı şirketinizi geliştirmektir. Ve çok oyunculu bir oyunun amacı rakiplerinden daha fazla para kazanmak.

Projenin ayırt edici özellikleri:
– Amerika, güçlü kamyonlar arasında bir yolculuğa başlayarak sanal dünyaya dalabileceksiniz. California yolun çıkış noktası oldu, tüm eyaletlerde yüzden fazla şehri ziyaret etmeniz gerekiyor.
– Oyun mekaniğinin temeli Euro Truck Simulator 2’yi tekrarlıyor, ancak grafikler ve fizik çok geliştirildi.
– Binlerce kilometreden fazla yol alabileceğiniz düzinelerce lisanslı kamyonu dört gözle bekliyorum.
– Deneyimlerinizi diğer oyuncularla paylaşın.
– Çeşitli yüklerin beklenen teslimatında hızlı bir sürüşe ek olarak. Makul bir şekilde doğru, nazik ve dakikseniz, sadece başarılı ve zengin değil, aynı zamanda ünlü kamyoncu olabilirsiniz.

Amerikan Kamyon Simülatörü Indir Torrentle

Eklentiler (DLC):
– Cadılar Bayramı
– Direksiyon Tasarımları Paketi
– Peterbilt 389
– Peterbilt 579
– Kenworth T680
– Kenworth W900
– Steampunk Boya İş Paketi
– Nevada
– Arizona
– Jantlar
– Noel Boya İş Paketi
– Tekerlek Ayar Paketi
– Valentine

Önemli!
“Tablet Kiril görmüyor. Bilgisayar adı olanlar için sorunun başlangıcı olacak.
” Onlar için, oyunun profilini “Belgelerim” (Profil sıfır) makine klasörüne kurdum.
“Kendi oluşturduktan sonra kaldırılabilir.
” Ancak bilgisayar adını yeniden adlandırmak için beş dakika harcamak daha iyidir ve aktivatöre bağlı değildir.

Sistem gereksinimleri:
✔ İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 / Windows 8 / 8.1 / 10
✔ İşlemci: Çift çekirdekli CPU 2,4 GHz veya Dört çekirdekli CPU 3,0 GHz
✔ Bellek: 4 GB
✔ Sabit disk alanı: 3 GB
✔ Ses aygıtı: DirectX ile uyumlu
✔ Video: GeForce GTS 450 sınıfı (Intel HD 4000) veya GeForce GTX 760 sınıfı (2 GB)

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...