Alpemix Indir

5/5 - (1 vote)

Alpemix Indir

Alpemix, uzaktaki bilgisayarlara bağlanmayı kolay ve sorunsuz hale getiren bir masaüstü paylaşım ve destek aracıdır.

Eksiksiz ve Fırfırsız

Alpemix herhangi bir kuruluma veya belirli ayar ayarlarına ihtiyaç duymaz. Ayrıca herhangi bir NAT proxy’si ve güvenlik duvarının arkasında da çalışır. Uzak bir bilgisayara bağlanmak için her iki makinede de Alpemix çalışıyor olmalıdır. Güvenli bir bağlantı için bir kullanıcı kimliği ve şifre gerekecektir. Yazılım aracı sesli iletişimi, metin mesajlaşmasını, dosya aktarımını vb. Destekler. Masaüstü uzaktan kumandasını etkinleştirmek için, uzak bilgisayarlarla iletişim kurmanın üç yolu vardır: sürekli erişim şifresi, bir kullanıcı listesi yardımıyla bağlantı teklifi gönderme ve kullanıcı kimliği ve şifre . Araç aynı zamanda akıllı telefonlarda ve tabletlerde de kullanılabilir. Tüm iletişim, 1024 bit RSA ve 256 bit AES gibi yüksek güvenlik standartları kullanılarak gerçekleşir. Uzak bir masaüstüne bağlanmak için bilgisayarınızda Alpemix.exe’yi çalıştırın.

İdeal Kullanım Senaryoları

Araç, çeşitli senaryolarda kullanışlıdır. Uzaktan bakım ve destek için kullanılabilir. Ailenize, arkadaşınıza veya müşterinize bilgisayarlarıyla ilgili sorunlarla karşılaşmalarında yardımcı olabilirsiniz. Diğer taraftaki kişinin, işleri yürütmek için herhangi bir teknik bilgiye sahip olması gerekmez. Ekip üyeleriniz farklı yerlerde olsalar bile çalışmayı tartışabilirsiniz. Bu teknoloji, başkalarının görmesi için doğrudan bilgisayarınızdan ürün demoları yapmak için de kullanılabilir. Bu aracın öğretmenler ve öğrenciler için uzaktan eğitime ne kadar kullanışlı olacağından bahsetmiyorum bile.Alpemix bir uzaktan kumanda, masaüstü paylaşımı ve dosya aktarım yazılımıdır. Herhangi bir güvenlik duvarı ve NAT proxy’si arkasında çalışır. Kurulum veya özel ayar düzenlemeleri gerektirmez. Başka bir bilgisayara bağlanmak için her iki makinede de Alpemix’i çalıştırın. Ve diğer makinenin ID ve şifre numarasını girin.

Kullanıma uygun durumlar: Destek ve bakım: Müşterilerinize, ailenize, bilgisayarlarında sorun yaşayan arkadaşlarınıza uzaktan bağlanarak yardımcı olabilirsiniz. Karşı kişinin yapıp ayarlamasına veya teknik bilgiye sahip olmasına gerek yok Eğitim, Sunum, Toplantı: Takım arkadaşlarınızla aynı anda bilgisayarda farklı yerlerde tartışabilir ve sunum yapabilirsiniz. Müşterileriniz için bilgisayarınızdan ürününüzün demosunu yapabilirsiniz. Uzmanlaştığınız bir konuda aynı anda birden fazla kişiye uzaktan eğitim verebilirsiniz. Şirket İçi Kullanım: Şirketinizin tüm çalışanları arasında kısa mesaj, sesli iletişim, dosya aktarımı imkanı sağlar. Personeliniz için farklı yerlerdeki projeler üzerinde ortak çalışma şansı sağlar.

Alpemix Indir

Alpemix, diğer cihazları uzaktan kullanmanıza izin vermek için tasarlanmış bir programdır. Örneğin, başka bir bilgisayarda kendi başınıza hareket etmeden yardım sağlamak istediğiniz durumlarda kullanışlıdır. Birçok kullanıcı Alpemix’i video konferans ve dosya ve iş belgelerini iletmek için kullanır. Güvenlik standartları çok yüksektir ve program güvenlik duvarlarıyla uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır. Daha az deneyimli kullanıcılar için Alpemix çok zor bir program olabilir ve bu nedenle önce kendimizi tanımamız gerekir. Ancak, büyük potansiyele sahip mükemmel bir yazılımdır.

Hızlı bir kurulumun ardından, masaüstünüzü paylaşmak istediğiniz kullanıcılarla paylaşabileceğiniz bir kimlik ve şifre sağlayan bir açılış penceresi tarafından karşılanırsınız. Muhtemelen ima ettiğiniz gibi, uzaktan bağlanmaya çalıştığınız kullanıcıların kimlik bilgilerini girmeniz gerekiyor. Uygulamayı her başlattığınızda, size yenilenmiş bir kimlik ve şifre verildiğini unutmamalısınız.

Bağlandığınız bilgisayarın ekranı veya alanı ayrı bir pencerede ekranda görüntülenirken, toplam bağlantı sayısı ekranın sağ alt tarafında bulunabilir. Program sesli iletişimi destekler ve ürün sunumunuzu sesli olarak yapmak istediğinizde olduğu gibi koşullar gerektirdiğinde bu seçeneği etkinleştirebilirsiniz.

Programın dikkate değer bir özelliği, dosya ve dizinleri doğrudan bilgisayarınıza ve bilgisayarınızdan aktarmanıza izin vermesidir. Dosyalar aktarımdan önce sıkıştırıldığı için aktarım hızlı, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilir.

Araç, sunumunuzu izleyen kullanıcılardan mesajlar ve sorular alabilmeniz için anlık mesajlaşmayı da destekler. Üstelik uygulama, düzenli olarak iletişim kurduğunuz kullanıcıları içeren bir kişi listesi oluşturmanıza izin verir.

Bir yan not olarak, uygulama sık sık destek sağlaması gereken şirketler için bir giriş penceresi içerir. Bu şekilde, kimlik bilgilerinin iletimini atlayabilir ve müşterilerinizi üyelik prosedürleriyle uğraşma zahmetinden kurtarabilirsiniz.

Artıları

  • Birden çok amaç için kullanışlıdır
  • Ücretsiz ve üyelik gerekmez

EKSİLERİ

  • Şehirdeki tek uzak masaüstü aracı değil
  • Buggy olabilir
  •  bazen
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...