Alien: Isolation Indir

5/5 - (1 vote)

Alien: İzolasyon Indir

Sürekli korku ve ölümcül bir tehlike atmosferinde geçen bir hayatta kalma-korku oyunu olan Alien: Isolation’da korkunun gerçek anlamını keşfedin. Ellen Ripley’in kızı Alien ™ ‘deki olaylardan on beş yıl sonra, Amanda annesinin ortadan kaybolmasının ardındaki gerçeği ortaya çıkarmak için çaresiz bir hayatta kalma savaşına girer. Amanda olarak, kendinizi paniklemiş, çaresiz bir nüfus ve öngörülemeyen, acımasız bir Uzaylı ile her yönden karşı karşıya bulduğunuzda, gittikçe değişken bir dünyada gezineceksiniz. Güçsüz ve hazırlıksız olarak, sadece görevinizde başarılı olmak için değil, aynı zamanda hayatta kalmak için kaynakları temizlemelisiniz, çözümleri doğaçlama yapmalı ve fikirlerinizi kullanmalısınız.

Alien: Isolation’ın ilk görüntüleri ve tasarım açıklamaları, The Creative Assembly’nin hak ettiğimiz Alien oyununu – Ridley Scott’ın çığır açan 1979 uzay geriliminin benzersiz hassasiyetlerini (estetikten bahsetmiyorum bile) sevgiyle kucakladığını gösteriyor.

Xenomorphların tüm silahları ve orduları gitti. Bu temellere geri dönüyor – bir Ripley, bir canavar ve çok sayıda korku.

Söz konusu Ripley, hepimizin bildiği ve sevdiğimiz exosuit boksör Ellen değil, kızı Amanda (Uzaylılar’ın başında ondan bahsedildiğini hatırlayabilirsiniz). USCSS Nostromo’nun kara kutusunun Sevastopol adlı bir uzay istasyonunda ortaya çıkarıldığını öğrenince. Amanda, uzun süredir kayıp olan annesinin kaderi hakkında daha fazla bilgi edinme umuduyla oraya gider. Bunun yerine bulduğu şey, daha şüpheli Weyland-Yutani aktivitesi ve yalnız, devasa bir ksenomorftur.

Orijinal filmi bu kadar gergin hale getiren tekil, yırtıcı tehdittir ve Yaratıcı Meclis, diğer geliştiricilerin birkaç yıldızdan daha az girişiminin ardından İzolasyon’da yeniden yakalamaya çalıştığı şeydir. Görünürde tam ölçekli bir “oora” çatışması yok – sadece hareket izleyicinizi kontrol etmek için sürekli, sinir bozucu ihtiyaçla noktalanan gölgelerde çok fazla dehşet içinde soluk soluğa ve kaymalar var. Uzaylı hayranları olarak hoş karşıladığımız bir hız değişikliği.

Uzaylı filmlerinin hayranları, Ellen Ripley’in bir ebeveyn olduğunu hatırlayabilir. Anlaşılır bir şekilde kızı Amanda Ripley-McClaren, USCSS Nostromo adlı teknesinin ortadan kaybolmasının ardından annesinin derin uzayda kaybolmasıyla kovalandı. Ne olduğu hiç düşünülmeden, genç kız, kaderi hakkında bir ipucu bulma beklentisiyle Weyland-Yutani Şirketini elde etmek için yetişkin yaşamını bu galaksinin kenarında geçirdi. Bu, bir öğleden sonra, Nostromo’daki kara kutu bu Sivastopol uzay kanalının insanlarından bulunana ve ne olduğunu öğrenme şansı olana kadar.

Sivastopol’a vardığında, bir şeylerin yanlış olduğu ve uzay yürüyüşü boyunca iniş grubunun geri kalan kısmını kanala bıraktıktan sonra çabucak ortaya çıkıyor – Amanda kendisini aranmış ve bağımsız olarak kanalın düşmanca sınırları içinde buluyor.
\ n

Uzaylı İzolasyonu asla güçlü veya pozitif hissetmenize izin vermez. Aslında, birkaç dakika içinde sayıca üstün veya daha fazla elektrik sağlayabilen her düşmanla, ezici yanıt koşmak ve saklanmak olacaktır. Sevastopol’un dehşetlerine dayanmanın tek yolu kurnazlık, kaçınma ve gizliliği kullanmak olduğundan içgüdüleriniz de haklı olacaktır.

Bu hızlı bir şekilde kuruldu Benim için titiz Xenomorph ile ilk (gerçek) deneyimim. Kolayca yerleştirilmiş yalın denetleyicileri kullanarak, bir yürüyüş yolunun tırabzanı boyunca baktım ve uzaylı, silahlı bir grup kurtulanla kısa bir çalışma yaparken göründü. Canavar bir hava kompresörüyle kayboldu ve gideceğim yere gitmenin güvenli olduğunu düşündüm. Şaşırtıcı bir takırdama, bakışlarımın beni düşmanıma gösterebileceği gerçeğiyle beni uyardı ve arkamı döndüğümde, onların …

Son manuel kaydıma geri döndüğümde (sık sık kaydettiğimden emin olun), adımlarımı yeniden izlemeye başladım. Önceki deneyimimle sarsılmıştım, bu sefer kaçmaya hazır olacağım beklentisiyle sessizce yürüyüş yolunda ilerledim. Bir kez daha dışarıya eğildim, limandan atlayacağı anı bekledim, ama bu sefer bana doğru koştu, donup kaldım çünkü varlığımdan habersiz geçti. Şanslı olabilirdim, ama önemli bir ders alındı; uzaylının faaliyetleri yazılı değildir ve herhangi bir anda beni bulabilir.

İzolasyon, sizi bekleten bir baskı yaratır. Asansörler düşman geçişine ulaşmalı, eşyalar keşfedilmeli ve ilerlemek için bulmacalar çözülmelidir. Tüm bunlar boyunca aranıyorsunuz ve ne kadar iyi gizlenmiş olabileceğine inanıyorsanız, her zaman bulunma olasılığınız vardır.

alien ısolation indir

Karanlıkta beceriksizlik
Alien Isolation, özünde bir First-person shooter (FPS) ve her odak noktası ortadan kaldırılmış bir FPS’dir. Birkaç ateşli silah var, ancak silahlar emrinizde bu kaynakların yalnızca bir kısmını oluşturuyor ve sonunda bir tane kullanırsanız, muhtemelen bir şeyler ters gitti.

Amanda, kanalın etrafında biriken çöplerden cephaneliğini yapabilir. Uygulanabilir planları keşfettikten sonra, ona dünya çapında güvenle yardımcı olmak için her türlü yönlendirme ve önleme cihazını bir araya getirebilir.

Sezgisel bir menü sayesinde bir şeyler inşa etmek basittir. Bununla birlikte, herhangi bir otomasyonun olmaması, yine de bileşenleri manuel olarak seçmenizi gerektirir – bir ısırık bulmaya çalışan öfkeli bir uzaylı olduğunda gerçek bir zorluktur. Her öğenin kendine özgü avantajları var, ancak oyunun tüm düşmanlarını ona yönlendirebildiğim için ses oluşturucuyu özellikle yararlı buldum.

Talimatlar

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Alien: Isolation indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Alien Isolation’a Çıkart + TÜM DLC’ler.zip” seçeneğine tıklayın.
 4. Alien: Isolation klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve klasördeki tüm programları kurun.

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  Windows 7 (32bit)
 • İşlemci:  3.16Ghz Intel Core 2 Duo E8500
 • Bellek:  4 GB RAM
 • Ekran Kartı:  1GB (AMD Radeon HD 5550 veya Nvidia GeForce GT 430)
 • DirectX:  Sürüm 11
 • Depolama:  35 GB kullanılabilir alan
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...