Age Of Mythology Titans Indir

5/5 - (1 vote)

Age Of Mythology Titans Indir

Age Of Mythology serisi her zaman güven verici derecede güvenilir bir  RTS , bir fincan kakao ve bir çift kabarık terlik strateji eşdeğeri olmuştur. Bununla birlikte, Ensemble, Age Of Mythology ile iyi kurulmuş defnelarına dayanmaktan memnun değildi ve bunun yerine, doğrudan sayfalardan çekilen bir dizi garip ve harika yaratıkla bize güzel, ince ayarlanmış bir oyun oluşturmak için RTS ceplerine derinlemesine gömüldü. mitoloji üzerine bir kitap.

Titanlar genişleme paketi, orijinal oyunun kahramanı Arkantos’un oğlu Kastor tarafından yönetilen yeni bir medeniyet olan Atlantisliler üzerine odaklanıyor. Etli tek oyunculu kampanyada, Atlantislerin hikayesi, hepsi düzgün bir şekilde tasarlanmış ve orijinal oyunda herhangi bir şey için bir maçtan daha fazla olan 12 göreve yayılmıştır.

Blokta Yeni Oyuncaklar

Bunun bir kısmı, Microsoft’un oyun içi düzenleyiciye eklediği çok çeşitli yeni özellik ve fayans setlerinden kaynaklanıyor – gelişen AoM modding topluluğu, oynamak zorunda oldukları tüm yeni oyuncakları gördüklerinde şikayet edecek hiçbir şeye sahip olmayacak. Aslında, geliştiriciler Titanların çok oyunculu tarafına biraz dikkat ettiler. Çevrimiçi arayüzü parlatmanın yanı sıra, gerçek hayattaki rakiplerin yöntemlerini taklit eden benzersiz oyun tarzları ile bir dizi Al ‘kişiliği’ de dahil ettiler.

Mitoloji Titanları Çağı İndir

Yunan Şıklığı

Atlantisliler kendileri gösterişli ve çılgın Mısırlılar ve İskandinavlara kıyasla her zaman oldukça sıkıcı bulduğum Yunanlıların daha ilginç bir versiyonuna benziyorlar. Kendi büyük Titan tanrıları ile birlikte gelirler; Kronos, Oranos ve Gaia artı dokuz küçük tanrı.

Çeşitli Titan tanrısı güçleri ve Atlantis özellikleri oyuna çok ilginç stratejik katlamalar ekliyor. Örneğin, tüm binaları haritanın farklı bölümlerine taşınmasına izin veren bir zaman kaydırma gücü ile doludur. Girdap tanrısı gücü tam anlamıyla tüm askeri birliklerinizi emer ve tek bir yere bırakır. Atlantisliler ayrıca tapınaklarda dua etmek, kalıntılar inşa etmek veya savaşmak yerine onları daha bilinçli bir bölge haline getirmekten ziyade şehir merkezlerini ele geçirerek seçtikleri tanrılara iyilik yaparlar.

Ne yazık ki mevcut taraflarda çok az değişiklik var, ancak anahtar ekleme her iki taraf için dev bir yaratıktır – muazzam miktarda hasara neden olabilecek korkunç varlıklar. Bu Titanlardan birini yaratmayı başardığınızda, haritadaki şeyleri parçalayıp Japon canavar filmi gibi birbirleriyle savaşmaya başlayacaklar.

Genel olarak bu büyük bir değer genişletme paketidir. Tek oyunculu kampanya çok tatmin edicidir, yeni yarış çevrimiçi oyunlar için çok ilginç bir potansiyele sahiptir ve yeni Titanlar özellikle ince olmasa da çok eğlencelidir. Tipik Ensemble aplomb ile Age Of Mythology yeni bir titanik yaşam kiraladı.

Atlantis düştü, ama Atlantisliler’i henüz saymayın. Anavatanları dalgaların altına düşmüş olsa da, Atlantis’in kurtulanları ibadet etmek için yeni tanrılar buldu: Titanlar. Oranos, Kronos ve diğer tanrıların kendilerine verdiği güçleri kullanan Atlantisliler kendilerini Olympus’a ve diğer ulusların tanrılarına karşı intikam almaya hazırdır; İskandinavlar ve Mısırlılar. Ama intikam Atlantisliler veya Titanların kendileri midir? Mitoloji Çağı: Titanlar  orijinal oyuna iyi yazılmış ve mükemmel bir ektir. İbadet etmek için yeni tanrılarla yeni bir yarış, bir dizi yeni ve heyecan verici güç ve komuta edilecek bir dizi ünite olan  Titanlar  , Yaş başlıkları zengin geleneğini sürdürmek için takdire şayan bir iş çıkarıyor.

Titanlar, yürütmede çok az veya hiç kusur görünmediği için kapsamlı bir şekilde test edilmiş gibi görünüyor. Yaşlanmayan oyuncular bile sezgisel kontrol setini hızlı bir şekilde seçecek ve birimlerin kontrolü önceki Yaş başlıkları kadar kolay olacak. Grafikler orijinali kadar güzel ve yeni birimlerin birçoğu Age of Mythology’den bile sağlam bir gelişme oldu   . Sesler ve oyun müziği de birkaç istisna dışında çok iyi yapıldı.

Titanların  kendine has bazı incelikleri var. Atlantis temel birimi, Vatandaş, oldukça mükemmel bir ektir. Yunan, Viking ve Mısırlı muadillerinden daha pahalı olmasına rağmen, vatandaşların (yedekte eşek ile) şehir merkezlerine veya depolama birimlerine ihtiyacı yoktur, çünkü hasat ettikleri herhangi bir öğe anında varlık havuzunuza girer. Mevcut yeni tanrılar ve mevcut güçleri de oyuna yeni bir boyut ve derinlik katıyor.

Ama belki de derinlik bir Starcraft: Broodwars tipi kusur ekledi? Kabul edeceğim, Atlantisliler’e Zaman Kayması eki iyi görünüyor ve tek oyuncu modunda kullanmak eğlenceli, ancak iyi korunan bir Yunan üssünün aniden bir Atlantis ordusu olduğunda nasıl ortaya çıktığını görmek daha endişe verici. Duvarların ‘Benim diğer tek şikayetim senaryo karakterleri için ses oyunculuğu olurdu. Chucky’nin babasını seslendirmesi için Rugrats’tan mı aldılar? Bazı yerlerde kötü, bazılarında korkunç.

Mitolojinin Çağı Özellikleri: Titanlar

Age of Mythology’nin ana özellikleri şunlardır: İşletim Sisteminize ilk kurulumdan sonra yaşayabileceğiniz Titanlar.

 • Strateji oyununun etkileyici genişlemesi Mitoloji Çağı.
 • Bu oyun Yunan mitolojisiyle ilgilidir.
 • Övgüye değer yerler ve haritalar var.
 • Övgüye değer detaylar var.
 • Ekonomiyi kontrol etmek ve silah satın almak için para kullanmak zorunda.

Age of Mythology: The Titans Sistem Gereksinimleri

Age of Mythology: The Titans Free Download’a başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.

 • Windows 7 64 Bit’te test edildi
 • İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7/8 / 8.1 / 10
 • CPU: 2 GHz Intel Pentium 4 veya üstü.
 • Rastgele erişimli hafıza: 512 MB
 • Kurulum Boyutu: 398 MB
 • Sabit Disk Alanı: 1 GB
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...