age of mythology indir

Age Of Mythology Indir

Age Of Mythology Indir

Antik Yunanistan’a hoş geldiniz. Bir efsane zamanı – birkaç koyun çalmak için olmuş olan bazı zayıf deforme olmuş yaratıkları katleterek zenginlik ve zafer kazanmak için harekete geçen kahramanlar için hareket edemediğiniz zaman. Peki ya tanrılar? Onların çoğunu piçler. Sonsuz toga partilerinden sıkıldılar ve kendi aralarında kavga ettiler, bu ölümlüler göğsüne yumruklarını kaldırdı ve onları kızdırana kadar erkeklerin işlerine karıştılar – bunun üzerine sonsuzca kayan yerlere işkence yöntemleri getirerek işkence yöntemlerini getirdiler. tepe veya yerel yaban hayatı tarafından tekrar tekrar koparılmış olan anatomi bazı squashier bölümlerine sahip.

Aslında, oyunun tanrı ve ölümlerin diğer iki dönemi olan İskandinav ve Mısırlılar etrafında döndüğü için, tedavi çağını alan sadece Yunan tanrıları değildir. Microsoft’un dünyaca ünlü, ödüllü RTS serisinin ve ilk 3D strateji gezisinin en yeni başlığı Age Of Mythology’nin ortaya çıkması için daha iyi efsanevi zamanlar?

mitoloji çağı indir

Kararlı

Age of Empires II: Kings of Age’de itiraf etmeliyim, sadece tek oyunculu kampanyaya büyük ilgi duydum. Sağlam ama standart bir ücretti ve çok oyunculu çok daha ilginç bir eğitim alanı olduğunu kanıtladı. Ama AoM’de işler çok farklı. Bir başlangıç ​​için, Warcraft III’teki kalite hikayesine benzeyen büyük 36 misyonlu kampanyaya (üç döneme ayrılmıştır) çok daha emici bir hikaye var. Açıkçası bir Microsoft RTS’de görmeyi umduğum son şey buydu. Oyun iyi yapıyorlar, ancak kaliteli bir hikaye, daha önce kesme odası zemininde bırakılmış bir şey gibi görünüyordu.

Adil olmak gerekirse, Yunan, İskandinav ve Mısır mitolojisinin zengin ve büyüleyici masallarla dolu olduğunu düşünerek, bu zamanla çalışmak için çok daha iyi bir hikaye tabanlı malzemeye sahipler. Microsoft’un yorumunda, tek oyunculu kampanya Yunanlıların topraklarına yönelik bir dizi tehdide karşı koymaları için çağrılmaya başlıyor. Başlangıçta tehlike yerel korsanlardan gelir, ancak daha sonra Truva Savaşlarına katılır ve gizemli bir manyak Cyclops peşinde koşarsınız.

Ana Yunan kahramanları Cyclops’u Hades’e kadar takip edip karaya oturduktan sonra, yeraltı dünyasını geçip Mısır’da ortaya çıkıyorlar ve bu sorunsuz bir şekilde kampanyanın ikinci kısmına ve daha sonra son İskandinav bölümüne doğru gidiyor. Tam olarak karakter ‘gelişimi’ yaşanmasa da, hikaye boyunca maceralarını takip ettiğiniz kilit oyuncular var ve bir RPG oynadığınızı düşünmek için neredeyse kendinizi kandırabileceğiniz zamanlar var.

Eski ve yeni

AoM’nin altında yatan oyunun çoğu, önceki iki oyundan çok sayıda temel yapının alındığı için serinin hayranlarına aşina olacak. Yiyecekler hala çalılar, çiftlikler, vahşi hayvanlar ve balıklardan toplanmaktadır. Odun çevre ormanlardan kesilir, altın madenlerden çıkarılır ve taş artık ekonomik denklemin bir parçası değildir. Ana ekonomik binalar hala şehir merkezleri, okçuluk, ahırlar, kışlalar ve demirciler – olağan şeyler.

Ancak Ensemble Studios, AoM oyununu önceki oyunlardan çok daha ayırt edilebilir hale getirmek için bilinçli bir çaba gösterdi (bir harita editörü bile dahil ettiler) ve çoğunlukla Warcraft III’ün tamamen çekmediği bir şekilde başardı. Sadece üç ana taraf olabilir, ancak hem medeniyetlere kendi benzersiz kahraman birimlerini vererek hem de her iki tarafın oyun ve gelişim yolunu farklılaştırarak bu tarafları mümkün olduğunca çeşitli hale getirmek için çok daha fazla çaba sarf edilmiştir.

Yunanlılar, kavramanın en kolay yolu, çünkü Age of Kings’teki orijinal taraflar gibi daha çok oynuyorlar ve binalar ve birimler üretmek için tüm kaynakların dengesini istiyorlar ve benzer bir toplama ve yükseltme tarzını benimsiyorlar. Mısırlılar, temel yapıları için ahşaba ihtiyaç duymadıkları için öğrenmek için biraz daha zaman ayırırlar, bu nedenle evler, pazarlar ve damla siteleri gibi şeyler ücretsizdir. Bununla birlikte, birimler oluşturmada daha hızlı olmasına rağmen, binalar inşa etmek diğer taraflardan daha yavaştır.

İskandinavlar muhtemelen üçünün en eşsiz yanı. Toplayıcıları tam da bunu yapar – yiyecek toplarlar. Cüceler toplayıcılarla aynı şeyi yapabilirler, sadece daha yavaşlar, ancak altın toplama konusunda çok hızlılar. Bina yapıları askeri birliklere bırakılıyor, yani İskandinav müthiş bir acele tarafı yapacak.

Tanrım!

Önceden belirlenmiş güçlü ve zayıf yönleri olan birden fazla uygarlığı tercih etmek yerine, bir tarafın gelişme şekli artık kişisel tercihlerinize belirli bir ölçüde bağımlıdır.

Bu esas olarak tanrıların ve ibadetlerin getirilmesiyle başarılır. Üç ana medeniyet, hizipler gibi üç alt gruba ayrılır. Örneğin, İskandinav olarak oynadığınızda, büyük ibadet tanrınız Odin, Thor veya Loki’yi seçersiniz. İskandinav bir bütün olarak temel birimleri ve binaları paylaşırken, her tanrı kendi yararları ve güçleriyle gelir. Yani bu aslında, Age Of Kings’teki kadar kolay tanımlanmasa da, oyunda dokuz olası medeniyet olduğu anlamına geliyor. Ama burada bitmiyor. Çağlar boyunca ilerledikçe ibadet etmek için her biri kendi avantajlarını getiren birkaç küçük tanrı arasından seçim yapabilirsiniz. İskandinav’da dokuz küçük tanrı var ve her yaşta ilerledikçe iki kilidinin açılmasıyla, hangi iki tanesini seçeceğiniz, hangi büyük tanrıya başladığınıza bağlı olacaktır.

Kulağa karmaşık geliyor ve ilk başta, çünkü medeniyetinizi geliştirmek için öncekinden çok daha yenilikçi bir yol. Age Of Kings ile, özellikle de çok oyunculu oyunlarda karşılaşılan sorunlardan biri, tecrübeli oyuncunun rakibinin hangi uygarlığı oynadığını görmesi ve hangi birimleri ve güçleri savunmak zorunda olduklarını otomatik olarak bilmesi. AoM’da hiçbir zaman tam olarak ne yapacağınızdan emin olamazsınız, bu da çok oyunculu oyunu çok daha ilginç hale getirir ve çevrimiçi incelememizde bunu önümüzdeki ay test edeceğiz.

Ensemble Studios, her tanrının tanrısal güçlerini geliştirmekte çok eğlendi. Büyük ve küçük ibadet nesneleriniz olarak kullandığınız tanrılar, tarafınızın yaratabileceği benzersiz efsanevi birimleri belirleyecek, daha hızlı bina veya daha ucuz birimler gibi yanınıza doğuştan faydalar sağlayacak ve aynı zamanda size bir kez aktive olabilecek güçlü büyüler verecektir oyun. Bu güçler Meteor Storm gücü gibi birimlere ve binalara yaygın hasar verebilir, birimlerinizi sağlık veya zırhla kanalize ederek savaşta fayda sağlamaya yardımcı olmanın yanı sıra daha hızlı tarım veya daha hızlı madencilik gibi şeylere yardımcı olabilir.

Yeni Bir Çağ

AoM’nin kova yükü ile sahip olduğu şey, bir RTS oyunu için eşsiz bir atmosfer hissidir. Bu, İmparatorluk Dünyası’nın üzerinde hala baş ve omuzlar olsa da, Savaşçı Krallara kıyasla solgun olan ve ekranda gerçekten yükler olduğunda gerçekten kendi haline gelen grafiklere kadar değil. Kampınızın çevresindeki vahşi doğada geyik, ayı ve gergedanlar dolaşıyor; Kuşlar ve yarasaların yukarısında havayı daire içine alırken köpekbalıkları sığ sularda çevredeki suları ve deniz yosunu dalgalarını savurur. Ve detay sadece manzarayla sınırlı değil. İyi bir savaşın ortasında birlikleriniz en iyi şekilde görünüyor ve Microsoft’un ödemeye başlamaktan gurur duyduğu yeni 3D motor. Mısır Sfenksleri, arka pençeleriyle arkaya doğru yükselir, ön pençeleriyle yanlarına gelen talihsiz birimleri vahşice yönetir,

Age Of Mythology, etkileyici bir soyağacıyla ödüllü bir tasarım ekibinden bekleyeceğiniz her şeyi içerir. Çok yönlü ve erişilebilir bir oynanış bekledim ve anladım. Ama beklemediğim, pek çok özellik tarafından şaşırmaktı ve yorgun bir yorumcunun size söyleyeceği gibi, sürpriz bulmak için çok nadir bir kalitedir. Hikaye harika, oyunun ömrü sonsuz ve ortamlardan bireysel birimlerin hareketlerine kadar etkileyici bir ayrıntı seviyesi var.

Age Of Mythology’deki görseller bugünün standardına kadar olmasa da, Warrior Kings ve Medieval gibi oyunlar parlak bir şekilde parıldarken, oyun ve özellikle detay derinliği eğlenceli ve zorlu. Topluluk artık RTS kralları olmayabilir, ancak öncülüğe yardımcı oldukları tür Mitoloji için daha iyidir ve umarım içindeki güzelliğin ekran görüntülerini geçmişte görebilirsiniz.

Mything Bağlantısı

Efsanevi birimler oyunun en güçlü ve eğlenceli özelliklerinden bazılarını sunar. Tanrılara ibadet ederek iyilik noktaları toplayarak onları inşa etme yeteneği kazanırsınız. Her iki tarafın bunu yapmanın farklı bir yolu vardır; Yunanlılar köylülerini bir tapınağa ibadet etmek için gönderir, Mısırlılar tanrılara anıtlar yapar ve İskandinav avcılık ve savaşa katılarak iyilik kazanır. Efsane birimleri çok güçlüdür ve sadece kahramanlar tarafından gerçekten etkili bir şekilde karşı karşıya kalabilir. Yarattığınız efsanevi birimlerin türü, ibadet etmeyi seçtiğiniz tanrıya bağlıdır, ancak daha ilginç olanlardan bazıları, savaştıkça daha fazla kafa yetiştiren Hydras ve diğer birimleri taşa çeviren Medusas’tır. Bunu Colossus, Cyclops, dev aslanlar ve Minotorlar ve savaş alanları gibi efsanevi birimlerle birleştirin ve bir Ray Harryhausen atölyesinde bir patlama gibi görünmeye başladı.

Mitoloji Çağının Özellikleri

 • İstediğiniz kadar “Age of Mythology” oynadıysanız, Extended Edition geri dönmek için aşırı sayıda motivasyon vermez. Resimler, özellikle yıldırım açısından biraz daha iyi görünüyor. Crocodilian petsuchos birimi tarafından sonlandırılan ışık demetine benzer şekilde bazı süslemeler ek olarak tamamen takviye edilmiştir, ancak cömertçe daha iyi veya daha pişman görünmüyorlar.
 • Genişletilmiş Sürüm’ün enerjilendirici bir bileşeni Twitch’e dökülmeyi koordine eder. Web tabanlı oyun fışkırtma aşamasının ne kadar ünlü olduğu düşünüldüğünde, yüzünüzdeki müşteriler, çok oyuncunun gözlemci modu için geliştirilmiş arayüz gibi bu öğeden büyük bir zevk almalıdır.
 • Başka bir şey, Genişletilmiş Sürümü almak için en ikna edici motivasyon, yeni oyuncularla Steam tabanlı bir çevrimiçi ağın, daha iyi eşleştirmenin ve yeni haritaların ve durumların şansıdır. Ancak bunun gerçekten gerçekleşip gerçekleşmeyeceğine bakılmaksızın, belirtmek zordur; çok oyunculu sunucular denetim prosedürümüz sırasında kullanılmamıştı.

sistem gereksinimleri

MİNİMUM

 • İşletim Sistemi:  Win XP 32
 • İşlemci:  Intel Pentium 4 1.6GHz / AMD Athlon XP 2000+
 • Ekran  Kartı : AMD Radeon X1950 Series veya NVIDIA GeForce 8600 GT
 • Sistem Belleği:  1 GB RAM
 • Depolama:  3 GB Sabit disk alanı
 • DirectX 10 Uyumlu Grafik Kartı

ÖNERİLEN

 • İşletim Sistemi:  Win 7 64
 • İşlemci:  Intel Pentium 4 2.66GHz / AMD Athlon 64 3400+
 • Ekran  Kartı : AMD Radeon HD 4850 veya NVIDIA GeForce 9800 GTX
 • Sistem Belleği:  4 GB RAM
 • Depolama:  5 GB Sabit disk alanı

Age Of Mythology Nasıl İndirilir?

1. “Oyunu İndir” düğmesine tıklayın.
2. “ Age Of Mythology ” Yükleyicisini indirin (Sürdürülebilir İndirmeleri Destekler).
3. Yükleyiciyi açın, İleri’ye tıklayın ve Yüklenecek dizini seçin.
4. Belirttiğiniz dizinde Tam Sürüm oyununu indirin.
5. Oyunu açın ve Oynamanın Keyfini Çıkarın.

Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply