Age of Empires Kesin Sürümü Torrent

5/5 - (1 vote)

Age of Empires Kesin Sürümü Torrent

19 Şubat 2018’de Xbox Game Studios tarafından yayınlanan ve Forgotten Empires, Tantalus tarafından geliştirilen gerçek zamanlı bir strateji video oyunudur. Bu oyun PC Oyunları için Microsoft Windows için başlatıldı. Age of Empires, 20 yıllık kalıtım sağlayan hayati RTS, Windows 10 PC’ler için sonuçsuz bir yapı döndürüyor. Resmi olarak taburcu edilen maddenin çoğunu modernize edilmiş sürekli etkileşim, tamamen yeni görseller ve büyük bir grup başka önemli olayla birleştiren Age of Empires: Definitive Edition, bitmiş RTS paketidir.

Age of Empires Kesin Sürümü Torrent

Yeni tasvir ve ilerleme hızıyla 40 saatten fazla yenilenmiş haçlı seferi içeriğine katılın, yeni odaklanmış vurgu ve modlarla 8 oyuncuya kadar dövüşlere katılın, yeniden tasarlanmış canlılıkla 4K HD görselleri deneyimleyin, durum üreticisiyle yaratıcı olun ve tezahürleri. İmparatorluk Çağı’na atlamak için asla üstün bir zaman olmayacak. Bu oyun sizi tarihe davet ediyor.

Age of Empires Definitive Edition  – bu sürüm tüm ekonomik stratejileri sevenlere tavsiye edilebilir. Daha sonra, 1997 yılında, bu çalışma bu alandaki ilk kırlangıçtı. Neredeyse iki düzine medeniyet seçimi. Hepsi uygun tasarımla şartlı olarak beş mimari stile ayrılmıştır. Çabalarınızla, Taştan Demir Çağı’na büyüleyici bir gelişim yolundan geçebilirler. Bunun için mevcut tüm araçları kullanmalı ve azim ve hızlı zekâ göstermelisiniz.

Age of Empires 1 bölüm sonra, yaratıcılar tarafından tekrar tekrar desteklendi ve geliştirildi, oyuncuların yeteneklerini genişletti ve medeniyeti daha ilginç hale getirdi. 4 çeşit kaynak: ahşap, gıda, taş ve altın.

Age of Empires 1997 kesin baskısı, hem tek başına oynama hem de çok oyunculu moddan faydalanma fırsatı sağlayacaktır. Mısır, Babil, Yunanistan ve Yükselen Güneş Ülkesi’ne adanmış 4 kampanya. Gösterişsiz sırttan başlamak gerekiyor, eğitim veriyorlar, o zaman AOE görevleri zor olacak, kıvrımların hareketini gerektirecek.

Age of Empires Kesin Sürümü Torrent

Age of Empires aynı anda 8 oyuncuya kadar birleşebilir. Bu durumda, diplomasiyi kullanabilirsiniz. Ana hedef, sistematik olarak gelişerek düşmanı yenmektir.

Zengin bir 20 yıllık geçmişe sahip bir strateji oyunu, yeni ve tamamlanmış bir biçimde Windows 10’a geri döner. Age of Empires: Definitive Edition, yeni görsel unsurlar ve birçok yeni özellik ile modern tasarımda resmi olarak piyasaya sürülen bir oyundur.
20 yaşındaki destanı başlatan efsanevi gerçek zamanlı strateji Age of Empires, Windows 10 ile PC’ye geri dönüyor. Tüm resmi içerik, modern oyun, geliştirilmiş grafikler ve diğer birçok yenilik – tüm bunlar sizi en çok bekliyor en sevdiğiniz oyunun tam baskısı Age of Empires: Definitive Edition ve buna ek olarak – yeni bir anlatı ile güncellenmiş 40 saatlik bir kampanya, yeni rekabetçi özellikler ve modlarla 8 oyuncu için çevrimiçi savaşlar, harika 4K HD grafikler, sahne editörü riev yaratıcılık ve onların sonucu paylaşın. Age of Empires oynamaya başlama zamanı. Tarihe hoş geldiniz.

Age of Empires Definitive Edition  , Ekim 2017’de yirminci yıldönümünü kutlayacak olan Microsoft Studios’un gerçek zamanlı olarak kült tarihsel stratejisinin yeniden yayınlanmasıdır. Yeni sürüm tüm spriteları tamamen yeniden çizdi ve oyun iki boyutlu kalmasına rağmen, mevcut geliştirici seviyesi için bile kabul edilebilirden daha fazla görünüyor. Tüm orkestra tarafından yeniden yazılan müzik eşliğinde ve oyunun bazı unsurları büyük ölçekli bir yenilemeye tabi tutuldu.

Age of Empires Kesin Sürümü Torrent

minimum sistem gereksinimleri

 • CPU: 1.8 Ghz + Çift Çekirdekli veya daha yüksek i5 veya AMD eşdeğeri
 • CPU HIZI: Bilgi
 • Rastgele erişimli hafıza: 4 GB
 • İşletim Sistemi: Windows 10
 • VİDEO KARTI: Intel HD 4000 veya daha iyisi (16 veya daha fazla Yürütme Birimi), Nvidia GPU Passmark G3D Markasında 500 veya daha fazla puan; AMD GPU, Passmark G3D Markasında 500 veya daha fazla puan aldı
 • ÖZEL VİDEO RAM: 1 GB

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

 • CPU: 2,4 GHz i5 veya üstü (4 HW diş)
 • CPU HIZI: Bilgi
 • Rastgele erişimli hafıza: 16 GB
 • İşletim Sistemi: Windows 10
 • VİDEO KARTI: Nvidia GTX 650; AMD HD 5850
 • PİKSEL GÖLGESİ: 5.0
 • VERTEX SHADER: 5.0
 • ÖZEL VİDEO RAM: 2 GB
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...