Age Of Empires 3 Indir

Age Of Empires 3 Indir

5/5 - (3 votes)

Age Of Empires 3 Indir

Bir oyun üçüncü kez tam olarak vurguladığında, her şeyden önce anlık ve çekici bir etkileşim bekliyorum. Oyunu ayarlamak ve temizlemek için üç fırsata sahip olmak, oyunun görüşlerinin büyük bir kısmı için güçlü bir karşılaşma sağlamalıdır.

İmparatorluk Çağı düzenlemesine baktığımızda, kayda değer devam eden etkileşim gelişimine doğru belirgin bir model vardır ve Age of Empires III işleri benzer şekilde hareket ettirir. Temel RTS etkileşimi bileşenlerinin henüz konuşulduğu gerçeğine rağmen, bunu Empires Çağı düzenlemesine övgüye değer bir genişleme yapan ödüllü yeni bileşenler var.

Sonuçta, ne değişti? Önce zaman aralığı. Şu anda Avrupa Çağı’nın Sanayi Çağı boyunca Amerika’ya yayılma zamanını tartışıyoruz. Yurtdışındaki gerçek şehriniz olan memleket gibi yeni kapasiteler de ek olarak zaman aralığını da dahil etti. Malzeme veya silah sevkıyatlarının aralıklı olarak gönderilmesini sağlayarak, savaş yerleşiminize sarf malzemesi yerleştirir.

Belirli bir varlık tarafından kısıtlanmanızı engellediği ve oyunun ilerlemesini sağladığı için korkunç bir genişleme değil. Diğer bir genişleme, sabit ücret için kontrol edilebilen değişim kurudur. Arada bir, varlık toplama meraklısı değilim, bu yüzden kentsel topluluklarınızı mikro yönetme gereksinimini azaltmaya yardımcı olan bu artışlar büyük ölçüde değerlidir. Ayrıca, her durumda, her zaman talimat vermeden peonlarınızı meşgul eden çiftlik ve farklı yapıları monte edebilirsiniz.

Çok sayıda farklı geliştirmeler de vardır, ancak en çok tanınan ikisi AI ve tasarımlardır. Bu sefer YZ tarafından, birkaç başıboş üniteyi sefil dövüşlere göndermenin aksine, aşamalı olarak gerçekleştirilen saldırıları da içeren tartışmasız daha fazla yöntem var. Çizimler güncellemesi aşamalı olarak nokta nokta ve değişen koşullar ve birim aktiviteleriyle de yenileniyor.

Age of Empires 3 İndir

Empires III Dönemi RTS sınıflandırmasını değiştirmez, bu yüzden unutmayın. Her durumda, geçmiş ilerlemesiyle devam eder ve gerekli olanları öven yeni sürekli etkileşim bileşenleri sunar. Grafik yüz germe de acıtmaz ve ona yeni, taze bir his verir. 24 haçlı seferi ve internette sürekli tekrar oynamanızla birlikte, RTS oyunları için bir antipati varsa, bunu kontrol etmeniz gerekir.

Oyunculara Aztekler Sioux veya Iroquois’i geliştirmek için üç farklı medeniyet seçeneği sunulur. Bu etnik kabilelerin her biri kendi farklı kültürünü ve oyuncuların kullanması için farklı binalar ve becerilerle tamamlanmış yönlerini içerir. Oyuncular ayrıca oyunu daha çeşitli ve ilgi çekici hale getirmeye yardımcı olan özel bonuslar ve görevler alırlar ve oyuncuları aksiyona çekmeye ve çeşitli aşamaların her birini tamamlamak için çaba göstermelerine ilham veren zengin hikayeler vardır. Ancak herhangi bir gerçek imparatorluk Age of Empires III’e gerçekten hakim olmak için bol zaman ve sabır gerektirir ve serideki ilk iki oyunu hiç oynamamış olanlar için başlangıçta oldukça yavaş görünebilir.

Age of Empires 3’ün Özellikleri

 • Uygarlığınızı Seçin:  İngiliz, Felemenkçe, Fransızca, Almanca, Osmanlı, Portekizce, Rusça veya İspanyolca’ya göz atın.
 • Arkadaşlarınıza karşı oynayın: Arkadaşlarınızla  bazı sıcak dövüşlere katılabileceğiniz çok oyunculu birkaç haçlı seferi var.
 • Asya Hanedanları:  Bu gelişmede, insanlığın başlangıcına dayanan üç yeni Haçlı Seferi’ne göz atmanın alternatifi var.
 • Savaş Şefleri:  Siyah aile başka bir ülkenin tanıtımını gözlemlerken yepyeni bir haçlı seferinde maceraya devam edin.

sistem gereksinimleri

MİNİMUM

 • İşletim sistemi: Windows XP / Vista
 • İşlemci: Pentium 4 @ 1.4 GHz
 • Parçala: 256 MB
 • Ekran Kartı: 64 MB
 • Sabit Disk: 2 GB ücretsiz
 • DirectX: 9.0c

ÖNERİLEN

 • İşletim sistemi: Windows XP / Vista
 • İşlemci: Pentium 4 @ 1.4 GHz
 • Parçala: 512 MB
 • Ekran Kartı: 64 MB
 • Sabit Disk: 2 GB ücretsiz
 • DirectX: 9.0c

Age Of Empires 3 Nasıl İndirilir?

1. “Oyunu İndir” düğmesine tıklayın.
2. “Age Of Empires 3” Yükleyicisini indirin (Sürdürülebilir İndirmeleri Destekler).
3. Yükleyiciyi açın, İleri’ye tıklayın ve Yüklenecek dizini seçin.
4. Belirttiğiniz dizinde Tam Sürüm oyununu indirin.
5. Oyunu açın ve Çalmanın Keyfini Çıkarın.

Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply