Age of Empires 2 Torrent

5/5 - (1 vote)

Farming Simulator 18 Torrent

Tavsiye strateji oyunu! Age of Empires 2: Age of Kings, oyuncuların şehirler oluşturduğu, değerli kaynaklar topladığı ve rakiplere karşı savaşmak için bir ordu oluşturduğu stratejik bir video oyunudur. Oyuncular 1000 yıl boyunca bir gelişimden diğerine geçmek ve rekabetçi krallıklar ve şehirleri fethetmek için takip ederler. Kazanırlarsa, bir tarihsel dönemden diğerine geçer ve yeni teknolojiler, yapılar ve birimler kazanırlar. Ancak, oyuncular kaynak elde edebilmek için her nesilde yiyecek veya altın ile ödeme yapmak zorundadır. Steam ve Windows’a dayanarak, oyun Microsoft tarafından yaygın olarak tanınmaktadır ve ilerledikçe İmparatorluk döneminin en iyi köylülerinden biri olmaya devam etmektedir (işlev) Age of Empires 2 ücretsiz indirmesi, serideki diğer oyunlarla aynı oyunu takip etmektedir. Krallar İmparatorluğu Orta Çağ’da, 13 uygarlık ve 5 tarihi kampanya ile tüketicilere rehberlik ediyor. Orta Çağ’da az sayıda köylünün kontrolünü ele geçirdiğinde başlar ve teknoloji daha yaygın hale geldiğinde emperyal döneme kadar uzanır. 2 farklı medeniyetler için beş kampanyaya sahiptir. Her kampanya farklı durumlarda sürekli bir hikaye oluşturmak için oynatılabilir. Oyuncular William Wallace’ın dahil olduğu bir Keltler eğitim kampanyası başlatır ve birimleri (köylüler), varlıkları ve kampanyaları nasıl kontrol edeceklerini öğrenirler. Bunu Avrasya’nın Cengiz Han’ın fethi, İskoç Bağımsızlık Savaşı, Yüzyıl Savaşı’na karşı Arc kampanyası, Kutsal Roma İmparatorluğu’nun Fredrick Barbarossa tarafından genişletilmesi gibi en zor gerçek dünya olayları izliyor. ve oynamak I Empires 2? Empires 2 PC Age’i indirdiğinizde,

Dişi ve erkek köylülere gıda, ahşap, altın ve taş olarak bilinen kaynakları toplamasını emrediyorlar. Depo binalarında depolanan bu kaynaklar köy inşasına, eğitim oturumlarına ve araştırmalara yardımcı olmaktadır. Düşman pazarlar için bir dayanak kazanabilirsiniz, ancak yok edilmemeye dikkat edin. Pazar dönmeye başladıktan sonra şirket kesintisiz devam ettiği için satışları takip etmeye gerek yoktur. Bu kullanmak istemediğiniz bir seçenekse, mağazada kolayca alışveriş yapabilirsiniz. Topladığınız seviyeyi artırmak için Enzires indirmeyi kazanmanın birkaç yolu vardır. Kullanıcılar ordudan ve kraldan alıntılar yaparak veya oyun haritasındaki tüm grafikleri kontrol ederek sınırlı bir süre için diğer yarışlara katılıp ilerleyebilirler.

Age of empires 2 torrent

Oyun kalıcı bir perspektiften oynanır ve Pentium II cihazlarda 1280 1024’e kadar çözünürlüğü destekler. Sadece MB RAM ve iyi bir grafik kartına ihtiyacınız var. Oyun benzersiz detaylara sahiptir, bu nedenle tüm birimler onları ayıran benzersiz detaylara sahiptir ve binalar 2D inşaat çukurlarına dönüştürülmeden önce parlak 3D olarak görüntülenir. Buna ek olarak, 13 ayak izinin her biri kendi giyinme ve bina stiline sahiptir ve Windows’ta ücretsiz olarak indirilebilen Empires oyunu için gerçeğin hızını sağlamada önemli bir rol oynar. Oyunun sesi, oyuncunun çağında köklenen ana tema ile karışık bir ses oluşturmak için farklı kültürlerden nesneleri ödünç alır. Buna ek olarak, her dönemin kendi dili vardır, bu yüzden birimler indirme için eşanlamlı bir şekilde yanıt verir.

Bu beş kampanya tek oyuncu modunda oynatılabilir, ancak çok oyunculu bir seçenek seçerseniz 8 oyuncuya kadar destekler. İkincisi sadece güvenilir bir internet bağlantısında oynatılabilir ve eski sürümlerden çok daha akıllıdır. Birimler artık şehir saldırıya uğradığında gizlenebilir, dost dolaşım duvarları ve Age of Empires 2 gibi düşmanlara ücretsiz saldırma yeteneği vardır. Age of Empires 2’nin ücretsiz indirilmesi sadece deneme süresi boyunca kullanıcılar tarafından kullanılabilir. Deneme süresinden sonra, kullanıcılar oyuna geliştiricinin web sitesinden satın alarak erişebilirler. Kullanıcılar ayrıca popüler oyunun popüler bir sürümü olan Age of Empires II: Obvisible sürümünü de görüntüleyebilir. Bu tür strateji oyunları arıyorsanız, Rise Of Nations, Hikaye Yaşı ve Empires 2 Çağı Üzerindeki Güç hakkında ücretsiz fikirler indirin. Oyunu nasıl oynarsanız oynayın, keyfine varacaksınız! Derin bir tarihsel çekicilikten gerçek bir stratejiye kadar, AoE oyuncularına çok şey sunuyor. Kendinizi gerçek sesler ve güzel grafikler ile doldurun ve bilimselin ötesine geçen bir oyununuz var. Strateji oyunlarını seviyorsanız, Windows 7 ve üstü için Empires 2’yi indirirken yanlış gidemezsiniz.

Age of Empires II, “The Last Khans” ın 20. yıldönümü kutlamaları için yeni bir oyundur. Xbox Game Studios tarafından yayınlanan ve Forgotten Empires, Wicked Witch Software, Tantalus Media tarafından geliştirilen, 01 Haziran 2019 Cumartesi günü yayınlanan bir macera video oyunudur. PC Oyunları için Microsoft Windows için yayınlanan tek ve çok oyunculu bir video oyunudur. Bu oyunda, 200 saatten fazla devam eden etkileşimi ve 1.000 yıllık insanlık tarihini geçerek, ilk savaşları her zamankinden daha fazla çizgi uzantılarının zirvesi olarak araştırmanız gerekiyor. Çağlar boyunca küresel kontrol aramaya devam ederken farklı oyunculara 35 benzersiz insan ilerlemesiyle meydan okumak için çevrimiçi ol. Şimdiye kadarki en favori sistem turlarından birine bu tam remaster ile büyülemek için yol seçin.

Age of Empires II: Gold Edition Ücretsiz İndir PC Oyunu Doğrudan Bağlantı ve Torrent’de Kırık. Age of Empires II: Gold Edition tüm DLC’leri içerir.

Age of Empires 2 The Age of Kings Free Download for PC, Ensemble Studios tarafından geliştirilen ve Microsoft tarafından yayınlanan gerçek zamanlı bir strateji (RTS) video oyunudur. 1999 yılında Microsoft Windows ve Macintosh işletim sistemleri için piyasaya sürülen bu oyun Age of Empires serisinin ikinci oyunuydu. Bir genişleme olan Fatihler, 2000 yılında piyasaya sürüldü. 2001 yılında Konami tarafından bir PlayStation 2 sürümü ve 2006 yılında bir Nintendo DS spinoff, Age of Empires: Age of Kings, Backbone Entertainment tarafından 2006 yılında geliştirildi. Konami tarafından bir Dreamcast portu , iptal edilmişti.

Krallar Çağı, Orta Çağ’da geçiyor ve on üç oynanabilir medeniyet içeriyor. Oyuncular kasaba inşa etmek, ordu yaratmak ve düşmanlarını yenmek için kullandıkları kaynakları toplamayı hedefliyorlar. Oyuncuyu özel ve hikaye destekli koşullara daraltan, tarihsel temelli beş kampanya vardır. Üç ek tek oyunculu oyun modu vardır ve çok oyunculu desteklenir. Aynı oyun motorunu ve selefine benzer bir kod kullanmasına rağmen, The Age of Kings’in gelişimi beklenenden bir yıl daha uzun sürdü ve 1998’de Ensemble Studios’u Age of Empires: The Rise of Rome’u serbest bırakmaya zorladı. Tasarım ekibi Age of Empires’daki önemli sorunları çözmeye odaklandı, ancak bazı sorunların devam ettiğine dikkat çekti. Empires 2 Age of Kings Kralları Ücretsiz tam sürümünü indirin.

Age of empires 2 torrent

 1. Age of Empires 2: The Conquerors for FREE – 1999 yılında gösterime girdi. Age of Empires II Conquerors, çılgınca ünlü Empires Age 2’nin takip genişlemesidir. Genel olarak, AoE serisinin dördüncü oyunudur.
 2. Age of Empires II: Age of Kings, Ensemble Studios tarafından geliştirilen ve Microsoft tarafından yayınlanan gerçek zamanlı bir strateji video oyunudur. 30 Eylül 1999’da piyasaya sürülmüştür. Age of Kings, kasaba inşa etmeye, kaynak toplamaya, ordu oluşturmaya ve nihayetinde birimleri ve binaları yok ederek rakipleri fethediyoruz.% 100 çalışan oyun sel sağlıyoruz.
 3. 23 Şub 2017 Age of Empires 2 Fatihler Genel Bakış. Age of Empires 2 The Conquerors Free Download for PC (bazen AoC veya AoK: TC olarak kısaltılır), 1999 gerçek zamanlı strateji oyunu Age of Empires 2: The Age of Kings’in ilk genişletme paketidir.
 4. Ana Sayfa »Strateji» Age of Empires Gold Edition. Empires Gold Edition Yaşı. İmparatorlukların Çağı. Altın versiyonu. YAYIN TARİHİ. Age of Empires Gold Edition Ücretsiz İndir PC Oyunu Doğrudan Bağlantı ve Torrent’de Kırık. Empires Gold Edition Yaşı, TÜM DLC’yi içerir.

Age of Empires 2 PC İndir

Age of Empires 2 (veya AoE 2) Ensemble Studios tarafından geliştirildi ve oyun tarihinde en saygın strateji oyunlarından biri haline geldi. Bunu yapan şirket artık emekli oldu, ancak burada texas tabanlı geliştiriciler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Birlikte popüler oyunlar Dune II ve Medeniyet, İmparatorluklar 2 Yaş 20 fırsatta doğdu olan stratejik ustalık bazı yönlerini birleştirilmesi inci  yüzyıl. Onun zamanı için, oyun grafiksel olarak yetkin değildi ve bugün bile eşsiz kaldığı kadar yüksek bir standarda sahipti. Dünyanın dört bir yanındaki oyun yaratıcıları ve oyuncular, oyunculara ilgi çekici grafikler ve oyunculara hızlı tempolu ve heyecan verici savaş ve taktiklerle dolu zengin bir adam tarihi sunan 2D tasarım tarafından sersemletildi.

Age Of Empires 2 Bedava İndir Torrent Siteleri

Bu, Age of Empires’ın yarattığı ihtişamın adaletini bile yapmaz. Günümüzde grafiksel açıdan daha yetenekli modern oyunlarla karşılaştırıldığında bile, imparatorlukların yaş birimleri II, silahlar, peyzaj, binalar ve diğer grafik özellikleri oyuncuların ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılayacak. Bizim Age of Empires 2 ücretsiz indirme oyunun etkileyici grafik ekran ve oyun deneyimi sağlayacaktır.

Bu bizim gamesgames galerimize mükemmel bir oyun ektir! Oyunun avantajlarını tamamlamak için, oyun arayüzünün anlaşılması ve ustalaşması kolaydır ve bu kullanıcı dostu arayüz, stratejik manevralara ve ekonominizi oluşturmaya daha fazla dikkat edilmesini sağlar.

Age Of Empires 3 Ücretsiz İndir

Bir düzineden fazla oynanabilir büyük medeniyetler de dahil olmak üzere oyunun kaderini belirleyen çok çeşitli oyuncu seçenekleri var. Oyunun müziği oyunun ihtişamını vurgular ve düşmanlarınızla savaşırken altta yatan bir gerilim hissi sağlar.

Age Of Empires 2 Bedava İndir Torrent Pc

Müzik, oyun sahnesine veya seçtiğiniz medeniyete uyacak şekilde değişir. Bu, oyuncunun Almanya’daki Hun Atilla veya Fransa’daki Ark Noah ile ulus inşasını ele geçirmesi ve geçmesi için eğlenceli ve uygun bir ortam sağlar.

Gerçekten de, Age of Empires oyunlarından unutulmaz birçok melodi hatırlanabilir ve artık bu notları Age of Empires 2 Download ile yeniden yaşayabilirsiniz. Genel olarak, oyuncular genellikle silahlarını ve savaş teçhizatlarını giymeyi bekleyemez ve bu savaş ve fetih dünyasına giremezler.

Bu oyunun açık destanlığını henüz yaşamamış olan RTS oyunlarının veya tarihin herhangi bir hayranı, Age of Empires 2’yi şimdi indirmelidir. Öyle   her oyuncu onun / onun hayatta bir defa en az oynaması gerektiğini oyunu! Başlangıçta GamesGames Galerimizde bulunan Age of Empires 2 ücretsiz indir tam sürüm, bu sayfadan indirilebilir herkes için çalışması gerekir, bu yüzden ne bekliyorsunuz!

Age Of Empire 2 Ücretsiz İndir Çevrimiçi

Ayrıca buraya tıklayarak Age of Empires 3 Tam Sürümünü Ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Age of Empires II: Conquerors, çok oyunculu oynanışı da içeren oldukça güzel genişletmeler,  Age of Empires 2: Unutulmuş ve  Age of Empires 2 HD’ye  sahiptir. Keyfini çıkaracağınız diğer strateji oyunları arasında  Red Alert 3 , Generals: Zero Hour ve  Command & Conquer 4: Tiberian Twilight bulunmaktadır .

minimum sistem gereksinimleri

 • İşlemci: Intel Core 2 Duo / AMD Athlon 64 × 2 5600+
 • Rastgele erişimli hafıza: 4 GB
 • İşletim Sistemi: Windows 10 64bit
 • VİDEO KARTI: NVIDIA GeForce GT 420 veya ATI Radeon HD 6850 veya Intel HD Graphics 3000 veya daha iyisi
 • ÜCRETSİZ DİSK ALANI: 30 GB

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

 • CPU: 2,4 GHz i5 veya üstü / AMD eşdeğeri
 • Rastgele erişimli hafıza: 8 GB
 • İşletim Sistemi: Windows 10 64bit
 • VİDEO KARTI: Nvidia GTX 650 veya AMD HD 5850 veya daha iyisi
 • Gölgelendirici Modeli: 5.0
 • ÜCRETSİZ DİSK ALANI: 30 GB
 • ÖZEL VİDEO RAM: 1024 MB

https://www.youtube.com/watch?v=-Si9_3mGEGQ

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...