Age Of Empires 2 Definitive Edition Indir

5/5 - (1 vote)

Age Of Empires 2 Definitive Edition Indir

Age of Empires franchise 1997’ye kadar uzanıyor. 2005’ten beri serinin büyük bir yayınına rağmen, Age of Empires II: HD Edition ile hala güçlü. Forgotten Empires tarafından hazırlanan bu remaster, geniş ekranlar ve daha yeni işletim sistemleri için destek ekler. Daha fazla harita boyutu ve popülasyonuna dikkat edin. Bu bazı kulakları dikmek ve kan banyosu başlamak gerekir. Age of Empires II, gerçek zamanlı strateji oyunlarını ana akım haline getiren serinin modern bir güncellemesidir.

Hayranlar, fiyat etiketine değer birçok yeni özellik beklemelidir. Steam Atölyesi desteği, topluluk katılımını değiştiren büyük bir ektir. Çok oyunculu topluluğu yeniden canlandırdı ve çevrimiçi rakiplere hükmetmeyi kolaylaştırdı. Forgotten Empires, yeni genişletme paketleriyle oyuna yeni içerikler getiriyor. Şimdiye kadar 12 yeni medeniyet ve onlarca yeni harita eklediler. Orijinalin kampanyalarının hayranları, kampanya menüsündeki yeni, tam sesli istismarlardan memnun kalacaklar. Oyunun büyüleyici, milenyumun başındaki görseller hala sağlam. Bu remaster, diğer HD remake’ler gibi grafikleri güçlendirmez. Resident Evil ve Final Fantasy görsel bir revizyon alırken, Age of Empires olmadı.

Bu programı nerede çalıştırabilirsiniz?

Bu HD versiyonunun arkasındaki stüdyo olan Forgotten Empires’ın oyunu yalnızca Windows Vista veya sonraki sürümlerini çalıştıran Windows PC’ler için yayınladığını göreceksiniz.

Daha iyi bir alternatif var mı?

Bir şey değil. Age of Empires, kesin gerçek zamanlı strateji serisidir. Benzer oyunlar arıyorsanız, Rise of Nations, Command & Conquer veya StarCraft’a göz atın.

Bizim almak

Bu oyun orijinal oyundan çok farklı değil. Güncellemeyi indirirseniz, onunla birlikte gelen yeni içeriğe erişim elde edersiniz. Kesinlikle buna değer.

İndirmeli misin?

Orijinali hiç oynamamış olsanız bile evet. Age of Empires II: HD Edition yeni nesil için güncellenen klasik bir oyundur.

Age Of Empires 2 Tam Sürüm İndir

Yirminci yıldönümü kutlamalarının bir parçası olarak Microsoft, bu hafta Age of Empires 2: Age of Kings adlı yeni bir 4K remaster yayınlayacak. Uygun bir şekilde, Age of Empires 2: Definitive Edition denir. Artık 4K çözünürlüğü desteklediğinden, bu, birlikler ve binalar için iyileştirilmiş görsellerle, daha sonraki durumlarda tam anlamıyla sıfırdan daha iyi grafikler anlamına geliyor. Ve ilk kez, çözünürlükle oynamak zorunda kalmadan yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz. Bu ne kadar devrimci? Modern kapanımlardan bahsetmişken, aynı zamanda bir seyirci modu ve yerel akış desteği alıyor.

İçerik açısından, her şey – dört genişletme de dahil olmak üzere – orijinal oyundan ve Age of Empires 2: Definitive Edition ile HD Edition’dan elde edersiniz  . Ayrıca, Bulgarlar, Cumalar, Litvanyalılar ve Tatarlar’daki dört yeni medeniyetin yer aldığı “Son Hanlar” adlı yeni bir kampanyayla daha fazla içerik var. Bununla birlikte, toplam 35’e çıktı. Microsoft , bir araya geldiğinde,   bin yıllık insanlık tarihinde 200 saatin üzerinde oyun oynamayı vaat ediyor. Ve oh, insanlarla rekabet etmek için hile yapması gerekmeyen yeni bir gelişmiş AI var.

İşte Age of Empires 2: Definitive Edition hakkında bilmeniz gereken her şey, nereden indirilebileceği ve medeniyetlerin tam listesi.

Age of Empires 2: Definitive Edition çıkış tarihi

Age of Empires 2: Age of Kings’in yeniden düzenlenmiş ve geliştirilmiş versiyonu 14 Kasım Perşembe günü dünya çapında saat 09: 30’da (IST) yayınlanmaktadır.

Empires 2 Age: Definitive Edition indir

Age of Empires 2: Definitive Edition’ı yalnızca Windows 10 yüklü bir bilgisayara Microsoft Store  veya  Steam’den indirebilirsiniz  .

Hindistan’da maliyeti Rs’dir. 529 satın almak. Oyuna , şu anda Rs’de bulunan PC için Xbox Game Pass (Beta) aracılığıyla da erişebilirsiniz  . Ayda 329.

Age of Empires 2: Definitive Edition Steam’e mi geliyor?

Evet, Age of Empires 2: Kesin Sürümü geliyor  Buhar .

Age of Empires 2: Definitive Edition fragmanı

İştahınızı daha da artırmak için bir şeye ihtiyacınız varsa, Microsoft’un  Haziran ayında E3 2019’da yayınladığı fragman  .

Age of Empires 2: Definitive Edition’ın Age of Empires 2: HD Edition’dan farkı nedir?

2013 yılında piyasaya sürülen HD Edition aslında sadece orijinalin bir remasterıydı: daha iyi grafikler ve geniş ekran desteği – evet, oyun  o kadar  eski.

Neyse ki Microsoft, Unutulan, Afrika Krallıkları ve Rajas’ın Yükselişi’ndeki üç yeni genişletmeyle birlikte Age of Empires 2: HD Edition’ı gelecek 13 yıl boyunca geliştirdi. özellikler, haritalar, kampanyalar, birimler, oyun modları veya ortamlar.

Definitive Edition, HD Edition’daki her şeyi içerir ve daha önce açıkladığımız şekilde daha da geliştirir. Kısacası, Rs’de bir şekilde daha pahalı olan HD Edition ile uğraşmayın. Yukarıda belirtilen üç genişletme olmadan Steam’de 565 – Definitive Edition’dan daha.

Age of Empires 2: Definitive Edition PC gereksinimleri

Son olarak, Age of Empires 2’nin yeniden düzenlenmiş sürümünü çalıştırmak için ihtiyaç duyacağınız PC donanımı. Ortak özellikler arasında  Windows 10  sürüm 18362.0 (Mayıs 2019 Güncellemesi) 64 bit İşletim Sistemi, DirectX 11 uyumlu ekran kartı ve 30 GB boş sabit sürücü alanı bulunmaktadır .

Age of Empires 2: Definitive Edition minimum PC gereksinimleri

  • İşlemci (CPU): Intel Core 2 Duo veya AMD Athlon 64×2 5600+
  • Bellek (RAM): 4 GB
  • Grafik kartı (GPU): NVIDIA GeForce GT 420 veya ATI Radeon HD 6850 veya Intel HD Graphics 3000 veya daha iyisi
  • Video Belleği (VRAM): 2 GB

Age of Empires 2: Definitive Edition önerilen PC gereksinimleri

  • İşlemci (CPU): 2.4 Ghz Intel Core i5 veya üstü veya AMD eşdeğeri
  • Bellek (RAM): 8 GB
  • Grafik kartı (GPU): Nvidia GTX 650 veya AMD HD 5850 veya daha iyisi
  • Video Belleği (VRAM): 4 GB
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...