After Effects Indir

5/5 - (1 vote)

After Effects Indir

Adobe After Effects CC , Adobe Ürünlerinin yeni en son sürümüdür ve yakın zamanda piyasaya sürülen özel devidir ve yeni seride yazılım 4 boyutlu efektler kullanır ve projeyi birden fazla bilgisayarda paylaşabilir ve paylaşılan dosyalara kolay erişim Adobe After Effects CC’nin bir başka harika özelliği. Bu uygulamada Kenar aracını kullanmak, arka plan öğelerini kaldırırken daha fazla ayrıntı tutar. Burada Adobe After Effects CC’nin en son temel özelliklerini ve en son sürümünü ücretsiz olarak bulabilirsiniz.

Bir filmi düzenlerken After Effects CC’de, kameranın nasıl görüntüleneceğini ve projenin farklı şekillerde nasıl yönetileceğini değiştirebilirsiniz. Bu uygulamada, projeyi yanlışlıkla kapatırsanız, yazılım açıldığında düzenleme dosyasının içeriği sabit kalır.

Adobe After Effects CC, CineWare eklentisi nedeniyle daha ünlü CC efekti çünkü sinema 4D yazılımında kullanılan tüm projeyi etkilemek için eklentiyi kullanıyor ve proje üzerinde gerekli çalışmaları yaptı. Gelecekte aynı anda yüksek kaliteli projeyi görebilmemiz için sadece bu eklentiyle çalışmak iyi bir sisteme sahip olmalıdır. After Effect CineWare, bir projeye girebileceğiniz bir katmandır.

After Effects İndir

Bir filmin birçok parçasını oluşturmanın, filmi çekmeye yardımcı olan rutin olarak imkansız ve özel efektler olduğunu hepimiz biliyoruz. Patlamalar yüksek irtifalardan atlar ve genel olarak, editörlerin özel efektlerinin veya çerçevelerinin tümü bir dizi özel iki boyutlu animasyon yazılımı tarafından hazırlanır ve düzenlenir.

Adobe After Effects CC İndir

Adobe  After Effects CC, animasyon endüstrisindeki en büyük ve en eksiksiz yazılım devrimcilerinden biriydi. Profesyonellik ile birlikte gelen kullanışlı bir Adobe Anywhere uygulaması da var. Adobe After Effects, kullanıcıya bir dizi komutla animasyonlu bir animasyona dönüşecek ve özel efekt dediğimiz şeye dönüşecek birçok efektin bir koleksiyonudur.

Görsel efektler oluşturmak için dünyadaki en profesyonel editörler Büyük ve sinematik filmler bu Adobe ürününü kullanmayı tercih ediyor; editör editörlerinin editörlerin iki boyutlu hareketlerin etkilerini taklit etmelerini kolaylaştırması kolaydır, ancak üç animasyon animasyonu Bir sonraki var, bugün özel efektlerden daha zor çalışmak bir sinematik filmin gösterimi Bir çizgi filmin daha kolay görsel efektleri ve üç boyutlu animasyonu.

Adobe After Effects CC Taşınabilir İndir

Adobe After Effects CC, bu ürün için birçok özelliğe sahiptir. Komut dosyalarıyla koordine edin, görüntüleri birden fazla kamerayla döndürmek için 3D haritalama, 3D tasarım yazılımında birden fazla kamerayla çalışma, hareket ederken nesneler için gölgeleme, bu çok zor bir görev ve tabii ki anahtar ve on Başlık küçük ve büyük hiç bir makalede bahsedilemeyen bir özellik.

Adobe After Effects’e kadar Profesyonel kullanıcılar ve editörler yeteneklerinin derinliklerini anlayamazlar. Bu güçlü aracın en son sürümü olan CC sürümü kısa süre içinde piyasaya sürülüyor; CC sürümü için Adobe yalnızca 64 bit sürümler sunar ve o zamandan beri Adobe’nin 64 bit film endüstrisinin iki güçlü sürümünün yayınlandığı söylenir. Çünkü diğer 32-bit sistemler bu yazılımın muazzam işlenmesini ve uzun süre işlenmesini sağlayamaz.

After Effects CC Ücretsiz Tam Sürüm

Adobe After Effects CC, kullanıcıların farklı efektlerle animasyonlu görüntüler tasarlamasına olanak tanır. Bu yazılımın kullanımıyla ilgili herhangi bir sınırlama yoktur ve çeşitli işlerde kullanılabilir. Filmler, çizgi filmler, mobil videolar ve İnternet bu yazılımla kullanılabilecekler arasında.

Videolarınızda ve video dosyalarınızda çeşitli biçimlerde çekici efektler oluşturabilir, güzelliğine ekleyebilir ve sonunda fikrinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Ancak Adobe yazılımının olağan özelliklerinden biri bu yazılımda belirtilmez ve her biri ihtiyaçları ve bilgilerine göre yazılımdan yararlanabilecek profesyonel ve yeni başlayan kullanıcılar tarafından kullanılabilir.

Adobe After Effects CC Temel Özellikleri

Adobe After Effects CC, aşağıda açıklayacağımız yeni temel özellikleri yayınladı ve Adobe After Effects CC’nin en son Temel özelliklerini bilmeniz gerekiyor. En son temel özellikleri bulmak için aşağı kaydırın:

 • Animasyonlu görsel efektler oluşturma imkanı
 • İki boyutlu ve üç boyutlu animasyonlu şekiller oluşturma
 • İki boyutlu ve üç boyutlu şekillere gölge verme yeteneği
 • Editörler için birçok efekt var
 • 3D görsel efektler için birden fazla kamerayla çalışabilme
 • Düzenlemeler için zaman çizelgesi düzenleme
 • Photoshop gibi görev düzeni
 • Animasyon komut dosyalarıyla senkronize etme yeteneği
 • Web kameraları ve SWF dosyalarıyla senkronize etme özelliği
 • Web sayfaları ve SWF depolaması için animasyonlar tasarlayın
 • Simülasyon etkilerinin varlığı
 • 3D çok kanallı efektler
 • Resimlerde gürültü yönetimi
 • Metnin etkisi
 • Görüntülerin veya geçişlerin animasyon efektleri
 • Depolamada üstün kalite
 • Animasyon tamamen kullanıcı odaklı
 • Efektler oluşturmak için en eksiksiz renk yelpazesinin varlığı
 • 32 bit seslerle koordine edin
 • Yazılım işletim hızını artırmak için paralel işleme
 • Diğer Adobe yazılım şirketleriyle koordinasyon
 • Tüm işlevlerin önizlemesi

Adobe After Effects CC Sistem Gereksinimleri

Windows kullanıcıları için Adobe After Effects CC’nin sistem gereksinimlerini öğrenin ve yazılımı yüklemeden önce After Effects CC’nin tüm sistem gereksinimlerini bilmeniz gerekir.

Sistem gereksinimleri :

 • İşlemci: 64 bit destekli çok çekirdekli Intel işlemci
 • İşletim sistemi: Microsoft Windows 10 (64 bit) 1703 (Creators Update) ve sonraki sürümler
 • RAM: minimum 8 GB (16 GB önerilir)
 • 4 GB GPU VRAM
 • Hard disk alanı
 • 5 GB kullanılabilir sabit disk alanı; kurulum sırasında ilave boş alan gerekir (çıkarılabilir flash depolama aygıtlarına yüklenemez)
 • Disk önbelleği için ek disk alanı (10 GB önerilir)
 • Monitör çözünürlüğü 1280 × 1080 veya daha yüksek ekran çözünürlüğü

Adobe After Effects Ücretsiz

Sonuçta ortaya çıkan sonuçlar ilk başta David Herbstman, David Simons, Daniel Wilk, David M. Cotter ve Russell Belfer tarafından, Providence Bilim ve Sanat Şirketi’nde, Rhode Island’da yapıldı. ve 1.1, kuruluş tarafından taburcu edildi. After Effects’in yanı sıra CoSA, Temmuz 1993’te Aldus kuruluşu tarafından satın alındı ​​ve 1994’te Adobe tarafından ve PageMaker ile birlikte kazanıldı. Adobe’nin After Effects’in ilk yeni gelişi, 3.0 uyarlamasıydı.

Adobe After Effects CC Free Yükleme ve Etkinleştirme

Adobe After Effects kurulumu bir şekilde zor ancak bunu kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Adobe After Effects CC’yi adım adım nasıl kuracağınız ve etkinleştireceğiniz konusunda size rehberlik edeceğiz.

S tep # 1:  Öncelikle internet bağlantınızı ve ayrıca Windows Defender’ı kapatmanız gerekiyor.

S tep # 2:  Şimdi indirilen dosyayı çıkarın veya ekran görüntüsünü izleyin.

S tep # 3: Şimdi çıkarılan Adobe After Effects CC klasörünü açın.

S tep # 4: Şimdi (After Effects CC SP) klasörünü açın.

S tep # 5:  Bu adımda, yazılım kurulum dosyasına çift tıklayın veya ekran görüntüsünü izleyin.

S tep # 6:  Şimdi dili ve yeri seçin.

S tep # 7:  Şimdi, kurulum tamamlanana kadar bekleyin ve kurulum tamamlandıktan sonra yazılımı başlatmayın kapat düğmesine tıklayın ve yazılımı başlat menünüzde bulun.

Tebrikler! yazılım başarıyla yüklendi ve yazılımın herhangi bir aktivasyon veya creack’e ihtiyacı yok. Adobe After Effects CC’nin tam sürümü.

Sonuç

Bizimle olduğunuz için teşekkürler! Bu makale hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen sorunlarınızı çözmek için bize bildirin.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...