AdwCleaner indir

5/5 - (1 vote)

AdwCleaner indir

İnternette bir AdwCleaner son sürümü arıyorsanız   Yani, şimdi doğru yere geliyor PC ile inanılmaz bir uygulama güvenlik programı paylaşıyor AdwCleaner yazılımı herhangi bir reklam yazılımı, PUP / LPI (Potansiyel Olarak İstenmeyen Program), Araç Çubukları veya Hijacker algılar uygulamalar. Bu uygulama gerçek zamanlı işletim sistemini korumak Malwarebytes size herhangi bir tarayıcı casus yazılım, büyük adware ve kötü amaçlı eklentiler için büyük iplik tasarımı olduğunu biliyorum istenmeyen dosyaları gereksiz klasörleri kaldırmak için anında ve hızlı tarama algılayabilir. AdwCleaner FileHippo,  hem 32 hem de 64 bit sistemlerde Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1 ile uyumludur  .

Arayüz ve ne kadar kolay kullanıldığına şüphe yok ki program hakkında en iyi şey. Ve herhangi bir şey yüklemenize gerek yok, sadece çift tıklayın ve uygulamayı kullanmaya başlayın. Kendinizi bu istenmeyen programlardan kurtarabilir ve başka bir adıma tıklayarak bilgisayarınızı herhangi bir sorun yaşamadan bırakabilirsiniz. AdwCleaner, bilgisayarınızın güvenliğini önemli ölçüde artıran bir programdır, çünkü sadece indirilmesi ve kullanım için bir USB sürücüsüne yerleştirilmesi ve bilgisayarınızdaki herhangi bir sorunun ortadan kaldırılması gerekir.

AdwCleaner indir

AdwCleaner 7.2.7.0 Genel Bakış:

AdwCleaner FileHippo  , bilgisayarınızın Hijacker Adware, Araç Çubukları, PUP ve tarayıcı Hijackers arama ve silen ücretsiz bir programdır. AdwCleaner’ı kullanarak bilgisayarınızı ve web’de daha fazla kullanıcı deneyimi sağlamak için bu tür programların çoğunu kolayca silebilirsiniz. AdwCleaner hedefleri genellikle program türlerini indirdiğiniz ücretsiz web tabanlı programlarla birleştirir. Çoğu durumda, bir programı indirip yüklediğinizde, yükleme indirdiğiniz programların yüklendiğini size bildirir. Özel yükleme gerçekleştirmezseniz, bu istenmeyen programlar bilgisayarınıza otomatik olarak yüklenecektir.

AdwCleaner  için kullandığınız program türleri  genellikle ücretsiz indirilen web programları ile birleştirilir. Çoğu durumda, bir programı indirip yüklediğinizde indirdiğiniz programla birlikte program yüklenecektir. Bu istenmeyen programlar bilgisayarınıza yüklenir, bu nedenle Özel Yükleme yapmamanız koşuluyla ek tarayıcı araç çubuklarına, reklam yazılımlarına ve diğer istenmeyen yazılımlara sahip olursunuz. AdwCleaner bu tür bir program aramaya ve kaldırmaya yöneliktir.

Bu uygulamayı kullanmak çok kolaydır. Sadece programı indirip çalıştırın. Ardından size tarama ve temizleme düğmesi ile 2 seçenek verilir. Tarama düğmesi, bilgisayarınızda diğer virüsten koruma programlarına benzer bir tarama işlemi yürütür ve istenmeyen dosyaları / programları arar. Tarama bittiğinde, hangi şüpheli dosyaları sildiğimizi seçme özgürlüğü verir. AdwCleaner’ı yeniden başlatmak ve ilgili dosyaları ve kayıt defteri girdilerini silmek için Temizle düğmesine tıklayın. Seçiminizden memnunsunuz. Farklı adware ile silindi. ayrıca Cheat Engine 6.2’ye de bakabilirsiniz  .

AdwCleaner FileHippo’nun Özellikleri

 • AdwCleaner istenmeyen Araç Çubuklarını ve Sayfa Korsanlıklarını kaldırabilir.
 • Uygulama, bazen ücretsiz uygulamalara bağlı olarak gelen tüm istenmeyen, genellikle birlikte gelen uygulamaları aramak ve silmek için tasarlanmıştır.
 • Fransızca çeviri düzelt
 • Genel algılamaları güncelleme
 • Lbsodium Güncellemesi
 • Daha fazla…………/

AdwCleaner Teknik Kurulum Ayrıntıları

 • Yazılım Tam Adı: AdwCleaner
 • Kurulum Dosyası Adı: AdwCleaner_7.2.7.0.exe
 • Tam Kurulum Boyutu: 7 MB
 • Kurulum Türü: Çevrimdışı Yükleyici / Tam Bağımsız Kurulum
 • Uyumluluk Mimarisi: 32 Bit (x86) / 64 Bit (x64)
 • Son Sürüm Sürümü Eklenme Tarihi: 21 Mar 2019

AdwCleaner için Sistem Gereksinimleri

FileHippo AdwCleaner  ücretsiz indirmeye başlamadan önce  PC’nizin minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.

 • İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7/8/10
 • Bellek (RAM): 512 MB RAM gereklidir
 • Sabit Disk Alanı: 50 MB boş alan gereklidir.
 • İşlemci: Intel Pentium IV veya daha hızlı
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...