Adobe Illustrator Indir

5/5 - (1 vote)
Adobe Illustrator CC 2020 v24.0.2.373 vektör grafiklerini düzenlemek için özel bir yazılımdır. Bu yazılım yalnızca Mac’ler ve Windows için kullanılır. Adobe Illustrator CC 2020 v24.0.2.373 (x64) Çok dilli yazılım 1985’ten beri geliştirildi ve şu anda 2020’de piyasaya sürülen ve şu anda vektör grafiklerini düzenlemek için yükseltilmiş bir yazılım olan yükseltilmiş bir sürüm yazılımıdır. Çizgi film animasyonu yapmak için vektör animasyonunun önemi çok büyük. Şu anda, bu yazılım milyonlarca tasarımcı ve sanatçı tarafından endüstri vektör grafik yazılımı olarak kullanılmaktadır ve çeşitlendirilmiş ambalaj ve fatura üretimi için her yerde logo simgeleri kullanmaktadır. Adobe Illustrator 2020 Crack v24.0.2.373 Tam yazılım şu anda çeşitli afiş ve sayfa türleri oluşturmak için kullanılmaktadır. Birçok kişi bu yazılımı boyama için kullanır.
Adobe Illustrator İndir
Adobe Illustrator 2020 v24.0.2.373 Crack ile [Latest] yazılımı şu anda görebileceğiniz tüm boyama araçlarını oluşturmak için kullanılmaktadır. Adobe Illustrator 2020 v24.0.2.373 Mac + Crack yazılımı, cep telefonlarının ekran boyutuna kadar ölçekler yardımıyla çok hassas bir şekilde yapılmıştır. Ayrıca güzel bir şekilde oluşturmak ve tasarlamak için özel bir şekilde kullanılırlar. Bu yazılım, herhangi bir şirket logosu tasarımı için farklı katman türleri oluşturmanıza özellikle yardımcı olacaktır. Web tasarımı çok kolay ve kullanımı kolaydır. Herhangi bir web tasarımının seçiminize göre kolayca oluşturulabilmesi için web tasarımında herhangi bir zor gerçekle yüzleşmek zorunda değildir. Şimdi yazılım birçok web tasarım alanında kullanılmaktadır.
Adobe Illustrator CC 2020 v24.0.2.373 Win / Mac şu anda, bu yazılımın farklı türlerde web tasarım okullarında farklı türler oluşturdukları ve bunları farklı amaçlar için kullandıklarını öğretmek için kullanıldığını görüyoruz. Bu yazılım çeşitli araçlar oluşturmak için kullanılmaktadır. Profesyonel bir tasarımcı ve web tasarımcısıysanız, bu yazılımı kullanabilirsiniz ve şimdi herkes için popüler bir yazılımdır. Şu anda, bunların çoğu çizgi film yapmak için kullanılıyor. Farklı türlerde yaratıcı bulut oluşturmak da çok kolaydır ve bu yazılım size diğerlerine kıyasla çok çekici kılan yeni tasarımlar verecektir.
Adobe Illustrator 2020 v24.0.2.373 (x64) Yazılım, Crack ile, zihin gibi farklı tasarımlar oluşturmanıza izin veren bir kalem aracına da sahiptir ve yalnızca özel tasarımlar oluşturmak için kullanılabilir. Ücretsiz İndir Adobe Illustrator 2020 v24.0.2 Win / 24.0.1 macOS Cracked Tam Sürüm de kullanımı harika olan daha fazla araçtır. Şu anda yaşam oluşturmak için mevcut olan en popüler ve canlı araçlardan biri, bunları sizinki gibi logolar yapmakta özellikle yardımcı olacak belirli yerlerde de kullanabilecektir. Yazı tipini bu yolla da değiştirebilirsiniz. İsterseniz, lütfen aşağıdaki bağlantıdan indirin ve herhangi bir ayrıntı varsa, Windows PC’nizde veya Mac PC’nizde indirin ve kullanın.

Adobe Illustrator  , Windows PC için endüstri standardı  vektör grafik yazılımıdır  ; baskı, web, video ve mobil cihazlar için logolar, simgeler, çizimler, tipografi ve resimler oluşturmanızı sağlar. Milyonlarca tasarımcı ve sanatçı , web simgelerinden ürün ambalajından kitap resimlerine ve reklam panolarına kadar her şeyi oluşturmak için Adobe Illustrator CC’yi  kullanıyor  . Zevk almak!

herhangi bir proje için özgün vektör resimleri oluşturun. Dünya çapında tasarım uzmanları tarafından kullanılan  Adobe Illustrator  yazılımı, sofistike çizim araçları, etkileyici doğal fırçalar ve bir dizi zaman tasarrufu ile hassasiyet ve güç sağlar.

Şimdiye kadarki en güçlü ve bağlantılı Illustrator ile tanışın. Yeni Dokunmatik Yazı aracı, yazı üzerinde daha da fazla kontrol sahibi olmanızı sağlar: Yazı tipini veya kopyayı istediğiniz zaman değiştirebileceğinizi bilerek karakterleri tek tek taşıyın, ölçeklendirin ve döndürün. Adobe Illustrator ile  çalışmaları doğrudan uygulamanın içinden paylaşabilir, Adobe Kuler’den renkleri senkronize edebilir ve Adobe Typekit’ten fontları senkronize edebilirsiniz. Tüm yaratıcı dünyanız tek bir yerde bir arada. Yalnızca Creative Cloud’da.  Creative Cloud’un bir parçası olan Illustrator CC ile  yaratıcı süreciniz sorunsuz, sezgisel ve daha bağlantılı hale gelir. Tek uygulama aboneliği veya diğer tüm Adobe  yaratıcı araçlarını da içeren Creative Cloud tam üyeliği ile alın  .

Her boyutta ikonik çalışma
Basit şekilleri ve renkleri sofistike logolara, simgelere ve grafiklere dönüştürmek için ihtiyacınız olan tüm çizim araçlarını edinin. Uygulama resmi vektör tabanlı bir yazılımdır, bu nedenle mobil ekranlar ve billboard boyutuna kadar ölçeklenebilir ve her zaman net ve güzel görünebilir. Her şeyi söyleyen muhteşem tipografi
Bir şirket adını bir logoya dahil edin, bir el ilanı oluşturun veya en iyi yazım araçlarıyla bir web sitesi tasarımını alay edin. Mesajlarınızı mükemmel şekilde ifade eden tipografik tasarımlar oluşturmak için efektler ekleyin, stilleri yönetin ve karakterleri tek tek düzenleyin. Her yere dikkat çekin
Serbest çizimler oluşturun veya içe aktarılan fotoğrafları sanat eserlerine dönüştürmek için izleyin ve yeniden renklendirin. Resimlerinizi basılı parçalar, sunumlar, web siteleri, bloglar ve sosyal medya dahil her yerde kullanın.

Profesyonel güç standart olarak gelir
Hızlı, duyarlı performans ve hassas araçlarla, işleme değil tasarıma odaklanmak kolaydır. Vektör grafiklerinizi belgeler arasında yeniden kullanın. Photoshop , InDesign, XD ve Premiere Pro gibi diğer Creative Cloud uygulamalarıyla sorunsuz çalışın  . Araç, tasarımlara, videolara ve daha fazlasına resim eklemeyi kolaylaştırır.

Özellikler ve Öne Çıkanlar

Serbest Biçimli Degradeler
Yeni renk karıştırma özellikleri, daha doğal görünen daha zengin, fotogerçekçi degradeler oluşturmanıza olanak tanır.

Global düzenleme
Birden çok çalışma yüzeyinde benzer nesneleri değiştirdiğinizde zaman kazanın – hepsi aynı anda.

Görsel yazı tipi tarama
Doğru yazı tipini daha hızlı bulmak için farklı yazı tipi sınıflarına göz atmayı kolaylaştırdı. Artık farklı örnek metin seçeneklerinden de seçim yapabilirsiniz.

Özelleştirilebilir araç
çubuğu Araç çubuğunuzda, araçların sizin için en iyi şekilde çalışmasını ekleyin, kaldırın veya gruplandırın.

Daha erişilebilir Adobe Yazı Tipleri
Uygulama içindeki binlerce yazı tipini kolayca görün ve etkinleştirin. Etkinleştirilmemiş olsa bile seçilen yazı tipini projenizde önizleyin.

Sunum modu
Her çalışma yüzeyi, sunum modunda önizleyebileceğiniz, göz atabileceğiniz ve yansıtabileceğiniz bir slayt haline gelir.

Kırpma görünümü
Tasarımlarınızın kılavuz, ızgaralar veya çalışma yüzeyinin ötesine uzanan öğeler olmadan tam olarak nasıl göründüğüne bakın.

Monitörünüze uyacak şekilde ölçeklendirme
Artık araçlarınızın, simgelerinizin, menülerinizin, panellerinizin ve denetimlerinizin boyutunu özelleştirerek doğru görünmelerini sağlayabilirsiniz.

Daha hızlı zum
Kanvasınız küçüldükçe ve büyüdükçe izleyebilmeniz için anahat modunda iyileştirilmiş zum.

İçeriğe Uygun Kırpma
Adobe Sensei tarafından desteklenen bu yeni özellik, önerilen ekinleri sağlamak için makine öğrenimini kullanır.

Gerçek boyut önizleme
Görünümü% 100 olarak ayarladığınızda tasarımlarınızı gerçek boyutlarında önizleyin.

Kukla Çözgü geliştirmesi
Adobe Sensei sayesinde, artık iğneler otomatik olarak önerildiğinden, bunları elle çizmeye gerek yoktur.

Ve çok daha fazlası
Ayrıca kararlılık geliştirmeleri ve hata düzeltmeleri içerir.

Not : 7 günlük deneme sürümü.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...