Adobe Flash Professional Indir

5/5 - (1 vote)

Adobe Flash Professional İndir

Adobe Flash Player , video veya oyun dosyalarını oluşturmak, görüntülemek, düzenlemek ve düzeltmek  için kullanabileceğiniz ücretsiz bir çapraz platform programıdır  . İnsanlar bunu çoğunlukla web siteleri için bir eklenti olarak veya bilgisayarınıza veya telefonunuza indirebileceğiniz bir uygulama olarak kullanır. Çarpıcı ses ve video oynatma özelliğine sahiptir ve harika bir oyun deneyimi sağlar.

Bu program   , herkes için en uygun deneyimi oluşturmak için birden çok biçim ve diğer varlıklarla çalışır. Bunlardan bazıları H.264, AAC ve MP3 gibi kodekleri içerir  . Actionscript ile çalışır ve ByteArray desteğine sahiptir. Video oyunları ve video oynatıcıları barındıran web sitelerinde sıkça kullanıldığını göreceksiniz.

Uygulama birden çok platformda çalışır  . Bunlara Mac, Windows, iPhone ve Android cihazları dahildir. Özellikle Android için Adobe Flash Player benzersizdir çünkü kendisini işletim sistemine ayrı bir varlık olarak gömer. Bir eklenti yerine, daha çok benzersiz bir uygulama gibi çalışır. Birçok geliştirici, benzersiz oyunlar ve araçlar oluşturmak için bu ayrıntıdan yararlanır.

Flash Player for  Chrome  , eklentinin en popüler kullanımıdır. Hatta web tarayıcısı ile birlikte gelir  . Bu durumda, Adobe Flash’ı ayrı olarak indirmenize gerek yoktur. Ayrıca YouTube gibi medya açısından zengin sitelerde  ve Twitch gibi web sayfalarında  da bulabilirsiniz  . Bu gibi durumlarda, programın kurulu olması gerekir.

Sorunsuz işlevsellik

Bu flash oynatıcı  çoğu durumda arka planda çalışır . Bu, sorunsuz bir genel deneyim sağlar. Düzgün çalışması için ayarlar bölümüne geçmeniz veya başka programlar yüklemeniz gerekmez. Ayrıca hiçbir hata veya rastgele kesinti olmadığına dikkat etmek de önemlidir. Ortalama bir donanım parçasında, kararlı ve etkilidir.

Tam ekran desteği

Adobe Flash, oyunların ve videoların tam ekranda çalışmasına izin verir. Ayrıca tüm platformlarda ve tarayıcılarda klavye ve fare desteğine sahiptir. Sonsuz kaydırma, fare kilidi, sağ ve orta tıklama olayları ve ilgili fare koordinatları vardır. Harika çalışıyor ve video oynatıcılar için kısayollar düzgün çalışıyor. Bununla birlikte oyun, birkaç aksilikten muzdariptir.

Flash için çoğu oyun doğası gereği basit olsa da, çok fazla kaynak gerektirir. Bu nedenle, birçok tarayıcı yetişmekte zorlanır. Sonuç, yavaş performans ve sürekli takılmalardır.  Ekranınızda neler olduğunu anlayamadığınızda en yeni Flash oyunlarını oynamak neredeyse imkansızdır  . Daha yeni cihazlar yine de iyi olmalı.

HD kalitesinde video ve akış

Bu eklenti   , GPU  donanım optimizasyonu ve birden çok platformda ölçeklenen yonga setlerinin kullanımı nedeniyle  birinci sınıf video oynatma kalitesi sağlar . Ayrıca, ekstra özelliklere sahip uyarlanabilir ve optimize edilmiş bit hızı akışına sahiptir. Ayrıca RTMP ve HDS’yi de destekler. Bu tür medya, kısmen Adobe’nin düzgün sıkıştırması nedeniyle iyi çalışır.

Adobe Flash Professional Indir

Animasyonda oyun dışı

Bu program  animasyon için harika . Ancak, Toon Boom Studio gibi alternatifler   , bu kategorideki parasının karşılığını veriyor. Bu diğer seçenek, tüm sahneleri ve karakterleri canlandırma sürecini basitleştirir. Hatta otomatik dudak senkronizasyon özelliğine sahiptir. Toon Boom, yoğun işlerin çoğunu sizin için yapıyor.

Bazı güvenlik sorunları

Bu uygulama, kötü oyuncuların kodunda bulduğu belirli güvenlik riskleri nedeniyle sürekli güncellemeler gerektirir. Düzgün çalışması için belirli izinler gerektirir ve bilgisayar korsanları, oyuncuya atlamak ve sabote etmek için delikler bulabilir. Windows 10 için Adobe Flash Player, programın en riskli yinelemesidir.

Başlangıç ​​dostu

Diğer geliştirici araçlarının kullanım kolaylığı departmanında darbe aldığı yerlerde, Adobe Flash parlıyor. Daha kolay bir çalışma ortamı oluşturmak için kod parçacıkları kullanır. Sonuç, basit ve kullanıcı dostu kontrolleri ile kod dünyasına yeni başlayanlar için basit bir yaklaşımdır.

Her web sitesinin ve tarayıcının ihtiyacı olan

Adobe Flash Player uygulaması  , tüm oyun türlerini, etkileşimli araçları geliştirmek için bir eklenti ve bir aracın yanı sıra entegre olur ve bir video oynatıcı olarak harika çalışır. Biraz karmaşık bir arayüze sahiptir, ancak aksi takdirde çoğu medya için basit bir kurulumdur. Bir acemi olarak atlamak kolaydır ve işinizi kesintiye uğratmadan arka planda sessizce çalışır.

En son güncellemeler , 64 bit tarayıcılar ve işletim sistemleriyle tam uyumluluk ekledi  . Geliştiriciler, Adobe Flash’ın donmasına neden olan birkaç sorunu çözdü ve çalışmayı durdurduğunu belirten bir uyarı verdi. Düzgün çalışması için gerekli kaynakları da biraz düşürdüler.

Temel özellikler şunları içerir:

 • Gelişmiş sıkıştırma teknolojisi ve çok iş parçacıklı video kod çözme, Yüksek kaliteli, Düşük bant genişliğine sahip video sağlar.
 • Gelişmiş bir metin oluşturma motoru kullanan net sanatsal metinler.
 • Stage 3D hızlandırılmış grafik oluşturma.
 • Flash video, içerik ve uygulamaları tam ekran moduyla etkileşim.
 • Bevel, Glow, DropShadow, Blur, Displacement Map, Color Matrix, Convolution, Gradient Glow ve Gradient Bevel için çok sayıda filtreden oluşan gerçek zamanlı dinamik efektler.
 • Karışım modları, kontur geliştirme ve radyal gradyan.

Artıları

 • Arka planda çalışır
 • Yeni başlayanlar için kolay
 • Eksiksiz bütünleşme
 • Geliştiriciler için harika
 • Birden çok dosya formatıyla çalışır

EKSİLERİ

 • Bazen donuyor
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...