Adobe Acrobat DC Pro Indir

5/5 - (1 vote)
Bu makalede, Adobe Acrobat Pro DC’nin tam sürümünü PC’ye ücretsiz olarak nasıl indirip yükleyeceğiniz gösterilmektedir. Adobe Acrobat Pro DC’yi bilgisayarınıza kurma konusunda yardım için doğrudan indirme bağlantısını ve aşağıdaki talimatları izleyin.

Document Cloud hizmetlerine sahip Acrobat DC, PDF’leri dönüştürmek, düzenlemek ve imzalamak için ihtiyacınız olan tüm araçlarla birlikte gelir. Sizin kadar hareketli. Böylece bir belgeyi iş başında başlatabilir, trende düzenleyebilir ve oturma odanızdan onay için gönderebilirsiniz – sorunsuz, basit bir şekilde, hiç bir şey kaçırmadan. İletişim kurmanıza daha fazla güç veren akıllı araçlarla doludur. Dahil zengin medya ile PDF dosyaları oluşturun ve düzenleyin, bilgileri daha güvenli bir şekilde paylaşın ve geri bildirimleri daha verimli bir şekilde toplayın. Adobe Acrobat Pro DC yazılımı, iş profesyonellerinin kolay, daha güvenli dağıtım, işbirliği ve veri toplama için daha güvenli, yüksek kaliteli Adobe PDF belgeleri oluşturmasının, birleştirmesinin, kontrol etmesinin ve sunmasının gelişmiş bir yoludur.

Adobe Acrobat DC Pro İndir

Adobe Acrobat, Adobe Systems tarafından PDF dosyaları oluşturmak ve düzenlemek için oluşturulan bir uygulamadır. PDF’yi geliştiren aynı şirketin ürünü olan Adobe Acrobat, bu formatta çalışabilen ilk program oldu. 6 Nisan 2015’te Adobe, programın Adobe Acrobat DC adlı yeni bir sürümünü yayınladı (11.2 sürümünden 15.0 sürümüne, ardından DC 2015.0 sürümüne geçişle). Bu sürüm, hem arayüzde hem de yapıda, bulut odaklı tamamen yenilenmiş bir sürümdür. Çeşitli işlevler eklendi ve menüler ve mantıklar kökten yeniden tasarlandı: örneğin, Acrobat DC ile Adobe birden çok tarayıcı türü sekmesi kullanmaya geçti. Sürümler “anno.versione” koduyla tanımlanırken, sürümler referans yılıyla adlandırılmaktadır (örneğin, 2017 sürümü 17.012.20098 sürümü). Adobe Acrobat DC ile yeni bir sürümden değil, yeni bir üründen bahsedebiliriz. Önceki Acrobat sürümlerine benzer şekilde, Acrobat DC ayrıca her ikisi de ücretsiz olmayan bir “standart” sürümde (temel işlevler) ve “pro” sürümde (tüm işlevler) bulunur; herhangi bir platform için her zaman ücretsiz olarak yalnızca “okuyucu” (Adobe Acrobat Reader DC) terimini alan okuyucu (oynatıcı) vardır. Adobe Acrobat DC, belgeleri dijital olarak imzalamak ve elbette pdf’lerin yerel modifikasyonunu ve biçimlendirmesini yapmak için bağımsız bir uygulama (Adobe Sign) kullanır. Uygulama grubu (Acrobat DC dahil) Adobe Document Cloud paketini oluşturur. herhangi bir platform için her zaman ücretsiz olarak yalnızca “okuyucu” (Adobe Acrobat Reader DC) terimini alan okuyucu (oynatıcı) vardır. Adobe Acrobat DC, belgeleri dijital olarak imzalamak ve elbette pdf’lerin yerel modifikasyonunu ve biçimlendirmesini yapmak için bağımsız bir uygulama (Adobe Sign) kullanır. Uygulama grubu (Acrobat DC dahil) Adobe Document Cloud paketini oluşturur. herhangi bir platform için her zaman ücretsiz olarak yalnızca “okuyucu” (Adobe Acrobat Reader DC) terimini alan okuyucu (oynatıcı) vardır. Adobe Acrobat DC, belgeleri dijital olarak imzalamak ve elbette pdf’lerin yerel modifikasyonunu ve biçimlendirmesini yapmak için bağımsız bir uygulama (Adobe Sign) kullanır. Uygulama grubu (Acrobat DC dahil) Adobe Document Cloud paketini oluşturur.

Herkesle çalışın

Formların dijital olarak doldurulmasına izin vermek için Adobe Acrobat Pro DC’nin dijital imzalama  özelliği de vardır  . Formları kolayca doldurmak ve imzalamak için elektronik imzalar oluşturabilirsiniz. Aynı şekilde, işbirliğine dayalı özelliği, hangi cihazı kullanıyor olurlarsa olsunlar, iş arkadaşlarından ve müşterilerden imza ilerleme durumunu toplamanızı ve izlemenizi sağlar. Programın  bulut hizmeti işlevi  , dosyalarınız üzerinde istediğiniz yerden çalışmanızı kolaylaştırır. Bu arada, belgeleri paylaşırken güvenlik konusunda endişeleriniz varsa, şifre koruması da ayarlayabilirsiniz  .

Mevcut sayısız özelliğe rağmen, bu yazılım işlemek için çok karmaşık hissetmez. Kullanımı kolay bir  arayüze sahiptir  ve sık kullandığınız veya bir çimdikle ihtiyaç duyacağınız araçlarla şeritlerinizi özelleştirmenizi sağlar. Bu, hangi platformda olursanız olun PDF’leriniz üzerinde çalışmanızı hızlandırır. Ancak, tercihlerinizi ayarlamadıysanız programda gezinmek zor olabilir. Diğer bir dezavantaj, programın  kaynaklar üzerindeki ağır yüküdür . Kurulumu biraz zaman alabilir ve sık sık çökmeler meydana gelir.

Profesyonel bir araç

Adobe Acrobat Pro DC’nin mevcut en iyi PDF düzenleme yazılımlarından biri olmasının iyi bir nedeni var.  Kullanabileceğiniz çok çeşitli işlevselliklere sahiptir  – bazıları farklı platformlarda kullanılabilir – ve özel bulut hizmeti ile kolay işbirliği sağlar  . Ancak, bilgisayar kaynaklarında ağır olabilir, bu nedenle çökme durumunda sık sık tasarruf etmelisiniz.

Adobe Acrobat Pro DC Sistem Gereksinimleri

minimum

 • 1.5GHz veya daha hızlı işlemci
 • Windows Server 2008 R2 (64 bit), 2012 (64 bit), 2012 R2 (64 bit) , 2016 (64 bit) veya 2019 (64 bit); Windows 7 SP1 (32 bit ve 64 bit), Windows 8, 8.1 (32 bit ve 64 bit) veya Windows 10 (32 bit ve 64 bit)
 • 1 GB RAM
 • 4,5 GB kullanılabilir sabit disk alanı
 • 1024 × 768 ekran çözünürlüğü
 • Internet Explorer 11; Firefox (ESR); veya Chrome
 • Video donanım hızlandırma (isteğe bağlı)

Adobe Acrobat Pro DC’yi İndirme ve Yükleme

 1. Aşağıdaki indirme düğmesini / düğmelerini tıklayın ve gerekli dosyaları indirmeyi tamamlayın. İndirme hızınıza bağlı olarak bu işlem birkaç dakika ila birkaç saat sürebilir.
 2. İndirilen dosyaları ayıklayın. Nasıl çıkaracağınızı bilmiyorsanız, bu makaleye bakın. Ayıklanacak parola her zaman şöyle olacaktır: www.mysoftwarefree.com
 3. Başladıysanız uygulamayı durdurun
 4. Acrobat_DC_Web_WWMUI uygulamasını yükleyin ve yeniden başlatmayın
 5. AcrobatDCUpd1901020098’ü yükleyin
 6. Adobe Acrobat’ı kapatın ve antivirüsünüzü devre dışı bırakın
 7. Activation.rar dosyasını ayıklayın ve yamayı kurulum dizinine kopyalayın
 8. Adobe.snr.patch.v2.0-painter.exe dosyasını yönetici olarak çalıştırın
 9. Virüsten koruma yazılımınızı etkinleştirin
 10. Artık Adobe Acrobat Pro DC’nin tam sürümüne, herhangi bir sınırlama olmaksızın, bilgisayarınızda yüklü.
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...