Ad-Aware Antivirus Indir

Ad-Aware Antivirus Indir

5/5 - (1 vote)

Ad-Aware Antivirus Indir

Ad-Aware, geçtiğimiz birkaç yıl içinde alaka düzeyine girip çıkarak iniş çıkışlarıyla karşı karşıya kaldı. Geçen yılın versiyonu, önceki enkarnasyonlarına göre genel bir gelişme olsa da, inceleme ekibimiz nihayetinde Lavasoft’un en üst düzey güvenlik görevlisi olarak tahtı geri almayı hedeflemesi durumunda yapılması gereken bazı olgunlaşmalar olduğu sonucuna vardı. Daha önce onu güçlendiren Vipre tarayıcısı gitti ve Ad-Aware artık öncelikle Bitdefender’ın temel güvenlik motoru ve ek avantajlar ve yardımcı programlarla destekleniyor.

 Lavasoft’tan Ücretsiz Adaware Antivirus , internet tehditlerine karşı temel koruma sağlar. Sahip  gerçek zamanlı antivirüs  ve anti-spyware motorları, rootkit koruması indirme koruması ve web filtreleri  Güvenli Tarama , ürün size çevrimiçi kendinizi korumak için güç verir. Adaware Antivirus Free  ,  Lavasoft’un casus yazılım önleme için öncü teknolojisini geleneksel antivirüs korumasıyla birleştirerek eksiksiz bir kötü amaçlı yazılımdan koruma sağlar. Adaware Anti virüs  , bilgisayarınızı çevrimiçi tehditlere karşı korur, böylece sizin için önemli olan şeylere odaklanabilirsiniz – arkadaşlarınızla bağlantı kurmak, e-postaları kontrol etmek ve video izlemek.

Gizlilik koruması ve casus yazılım önleme alanında bir öncü olarak, 1999’dan beri birçok ödülün sahibi oldu. Yazılım her yıl test için bağımsız laboratuarlara gönderiliyor ve her türlü kötü amaçlı yazılıma karşı koruma için tutarlı bir şekilde 99. yüzdelik dilimde puan alıyor  . Sonuç olarak, adaware piyasadaki en iyi ve en kararlı kötü amaçlı yazılım önleme programlarından biri olarak kabul edilmektedir.

Ad-Aware Antivirus Indirin

Gerçek Zamanlı Koruma
Gerçek Zamanlı Koruma  , siz çalışırken veya oyun oynarken bilgisayarınızı korumak için arka planda çalışır ve  dosyaları olası kötü amaçlı etkinliklere karşı tarar. Yerleşik akıllı tarama teknolojisi, sistem kaynaklarını korumak için önceden taranmış dosyaları daha az sıklıkta kontrol eder.

Aktif Virüs Kontrolü
Aktif Virüs Kontrolü özelliği kötü niyetli işlemleri gerçek zamanlı olarak tarar ve önler. Olası kötü amaçlı yazılım etkinliklerini belirlemek için süreç düzeyinde uygulamaların eylemlerini izler.

E-posta Koruması
E-posta Koruması özelliği, Microsoft Outlook gibi masaüstü e-posta istemcileri kullanan ve e-postaları yerel bilgisayarlarında depolayan kullanıcılar için tasarlanmıştır. Bu özellik, gelen ve giden tüm e-postaları kötü amaçlı yazılımlar tarafından tehlikeye atılmadıklarından emin olmak için tarar ve kullanıcıları buna göre korur, kötü amaçlı ekleri  bilgisayarınıza bulaştırma şansı olmadan önce günlüğe kaydeder ve  siler. Ek olarak, bu özellik kullanıcıları spam iletiler konusunda bilgilendirir. E-posta Koruması özelliği etkinleştirildiğinde, e-postalar antivirüs tarafından tarandıklarını belirten bir altbilgi ile işaretlenir.

web koruma
Web Koruması özelliği, ziyaret etmeye çalıştığınız sitenin kimlik avı yaptığından veya kötü amaçlı yazılım dağıttığından şüphelenildiğinde sizi uyarır. Bu, web tarayıcınızın yerleşik savunmasının ötesinde ek bir koruma katmanı sağlar. Web Koruması özelliği  , en son çevrimiçi tehditlere karşı güncel koruma sağlamak üzere en son kimlik avı ve kötü amaçlı yazılım bağlantıları için birden çok veritabanına başvurur  .

Ağ Koruması
Ağ Koruması, bilgisayar korsanlarının ev ağınıza sızmasını ve dosyalarınıza erişmesini önleyen bir güvenlik duvarı sağlar. Ağ Korumasının varsayılan modu  Ev ağınıza sızmak için potansiyel giriş noktaları olan bağlantı noktalarını kapatır. Ek seçenekler, kötü amaçlı programlar tarafından yapılan değişiklikler için ağınızdaki tüm işlem değişikliklerini ve bağdaştırıcıları izlemesine olanak tanır. İsteğe bağlı bir gizlilik modu, bilgisayarınızın ağında görünmez olmasını sağlar.

Ebeveyn Kontrolü
Ebeveyn Kontrolü  , ebeveynlerin çevrimiçi içeriği çocuklarının yaşına ve benzersiz ihtiyaçlarına göre filtrelemesine olanak tanıyan bir Web Koruması özelliğidir. Ebeveynler, çocuklarının yaş aralığına göre önceden belirlenmiş yasaklı web sitesi gruplarını kullanmalarına izin veren kategorize edilmiş bir listeye başvurabilir. Alternatif olarak, ebeveynler özel bir filtreyi engellemek ve başlatmak için kendi web sitesi kategorilerini oluşturabilir.

Virüs tanımlarını almak için fazladan indirme süresi eklediğinizde yükleme işlemi tam olarak kısa değildir, ancak bu dayanılmaz değildir. Kendisinden önceki birçok güvenlik programı gibi, Ad-Aware de şirket içi bir araç çubuğuyla birlikte gelir; ama tiksinti içinde kısılıp kalmadan önce, aslında şaşırtıcı derecede faydalı bir yardımcı programdır.

Araç çubuğu eklentisi, tarayıcı paketleri arasında şimdiye kadar kullandığımız en az iğrenç şeylerden biridir. Çoğu araç çubuğunun bir engel olduğu kabul edildi, ancak Ad-Aware’in güvenlik araç çubuğu aslında bir değer sağladı. Aslında, kendinizi sürekli olarak istenmeyen araç çubuğu kurulumlarını ve tarayıcınızın içinde gizemli bir şekilde görünen BHO eklentilerini kaldırmaya çalışırken bulursanız, bunu tavsiye edecek kadar ileri gidebiliriz. Ad-Aware’in araç çubuğu üç temel özellikle birlikte gelir: Yahoo! Tarafından desteklenen yerleşik bir arama, bir sayfanın ziyaret edilmesinin güvenli olup olmadığını gösteren bir Web profili … ve bir araç çubuğu kaldırıcı.

Hangi tarayıcıları yüklediğinizden bağımsız olarak, araç aslında üç ana tarayıcıda (Chrome, Firefox, IE) yüklü olan tüm üçüncü taraf araç çubuklarını tanımlar. Yalnızca kaldırma / kaldırma sürecinde size rehberlik etmeyecek, aynı zamanda Ad-Aware’in güvenlik çubuğu, kalan diğer bağımlılıkları kaldırmanıza yardımcı olmak için sizi doğrudan kontrol paneline götürür. Başka bir deyişle, gerçekten işe yarayan bir temizleyicidir. Her widget, bir Firefox uzantıları ile değiştirilebilir.

Ad-Aware 11, görsel olarak, geçen yılki sürümden daha da fazla zayıfladı. Genel menü, daha ince yazı tipleri ve son derece akıcı bir menü düzeni ile daha temizdir ve size biraz daha fazla nefes alan alan sağlayan genel olarak daha hoş bir deneyim sağlar. Alttaki açılır pencere yalnızca temel bileşenleri gösterir ve gereksiz sosyal widget’ları düzgün bir şekilde uzakta tutar. Tüm genel his neredeyse Webapp gibidir.

Kırıntı tarzı arayüz artık geride kaldı: Bunun yerine Ad-Aware 11, hızlı erişim için kalıcı bir sol taraf paneli tutar. Tüm araçları hala orada, ancak kendi kategorileri içinde çok daha düzgün bir şekilde organize edilmiş.

AV-TEST  Enstitüsü henüz 11 Ad-Aware için ayrı ayrı raporlar yayınlanmış, ancak en son Ağustos Gerçek Dünya Koruma Testine göre değil, Bitdefender Trend Micro diğer tek rakip olmak üzere yüzde 100 ile en yüksek koruma oranını attı eşleşme. O zamandan beri Lavasoft, kendi iç değerlendirmelerine dayanarak daha da etkileyici sonuçlar çıkardığını iddia etti, ancak ürün daha geniş çapta dağıtıldıkça bu kriterlerin onaylandığını görmemiz gerekecek.

Test makinemizde tam tarama yaklaşık 19 dakika 12 saniye sürdü ve Ad-Aware, Hızlı, Tam ve Özel tarama seçeneklerinin standart üçlüsünü sağlar. Önyükleme ve kapanma performansı başlangıçta etkilendi, önyükleme için 90,82 saniye ve kapanma için 13 saniye oldu. Bununla birlikte, Ad-Aware 11’in de sisteminize uyum sağlaması biraz zaman alır ve elbette, önyükleme ve kapanma süreleri ikinci ve üçüncü seferde dengelendi, sırasıyla ortalama 44,75 saniye ve 9,04 saniyede.

Sonuç olarak:

Ad-Aware 11, Lavasoft’un büyük bir geri dönüşünü temsil ediyor ve temelde geçen yılki incelemeden gelen tüm eleştirilerimize yanıt verdi. Sistem etkisi, tarama etkinliği ve tasarım, genel olarak geliştirildi ve fiyatlandırma rekabetçi bir şekilde belirlendi. Hangi ücretsiz güvenlik paketini kuracağınız konusunda hala çitin üzerindeyseniz, bunu denemek isteyebilirsiniz.

Leave a Reply