Acme CAD Converter Indir

5/5 - (1 vote)

Acme CAD Converter Indir

DWG Converter – Acme CAD Converter, toplu iş ve vektör dosyaları için bir dwg dxf dwf format dönüştürme yazılımıdır. DXF, DWF ve DWG dosyalarını rahatlıkla WMF BMP, GIF, JPEG, TIFF, PNG, TGA, DXF, DWG, SVG, PDF, HPGL, CGM, EPS vb. Formatlara dönüştürebilir ve ayrıca DXF ve DWG dosyası arasında dönüşüm sağlar. sürümleri (R2.5-2020). Font dosyasını değiştirmeyi destekler. AutoCAD gibi eTransmit komutunu destekler ve çizim dosyalarını toplu olarak kurtarır.

Özellikler: Çeşitli DXF, DWG sürümlerini (R2.5-2020) ve DWF’yi destekler; DWG’den PDF’ye, DWG’den JPEG’e, DWG’den TIFF’ye, DWG’den EPS’ye, DWG’den SVG’ye, DWG’den CGM’ye, DWG’den PNG’ye … DWG’den DWF’ye dönüştürme Ayrıca DXF ve DWF’den yukarıdaki formatlara dönüştürme desteği; Değişmez yazı tiplerini ve varlık rengini doğru şekilde tanımlayın; Birden çok dosyanın toplu olarak dönüştürülmesini destekler; Renkli veya tek renkli tarama dosyasının çıktısını seçin; arka plan rengini özgürce ayarlayın; Tarama maskesi dosyasını yazdırın; görüntü kanalı olarak kullanılabilir (Photoshop vb. de kullanılır); Yazı tipi dosyalarını değiştirin; Yazdırılacak tarama dosyasının boyutunu ayarlayın; Tam ekran görüntüleme modunu destekler (F’ye basın); Baskıyı destekler; AutoCAD kalem setlerini destekler; Sayfa boyutunu düzen ile ayarlayabilir; Çoklu dosyalar iletilir; DWG / DXF dosyalarını toplu olarak kurtarın; Katman ve Raster görüntüsünü dwg / dxf dosyasında PDF dosyasına aktarabilir; OLE varlığını PDF dosyasına aktarabilir; Dışa aktarmak için bir pencere alanı seçebilir; Yay / daire nesnelerini diğer vektör dosyasının gerçek yay / daire nesnelerine dışa aktarın; AutoCAD AEC varlığını destekleyin; Gerçek rengi destekler; Kalem genişliği ve hedef renk ayarlarını destekler ve bu ayarları dışa / içe aktarabilir; Düzen adı ve dosya adı ile otomatik olarak PDF yer imi oluşturun ve bunları düzenleyebilirsiniz; SHX yazı tipi, XRef ve Görsel arama yolu; Ne görürsen onu alırsın; Komut satırı parametreleri; Ücretsiz DWG görüntüleyici; Katmanları çok bağımsız çizim dosyalarına ayırın; Bir kez kaydolun ve kalıcı olarak ücretsiz yükseltin; AutoCAD olmadan Windows XP / Vista / Win7 / Win8 / Win10 / Win Sunucusunu destekler. ve bu ayarları dışa / içe aktarabilir; Düzen adı ve dosya adı ile otomatik olarak PDF yer imi oluşturun ve bunları düzenleyebilirsiniz; SHX yazı tipi, XRef ve Görsel arama yolu; Ne görürsen onu alırsın; Komut satırı parametreleri; Ücretsiz DWG görüntüleyici; Katmanları çok bağımsız çizim dosyalarına ayırın; Bir kez kaydolun ve kalıcı olarak ücretsiz yükseltin; AutoCAD olmadan Windows XP / Vista / Win7 / Win8 / Win10 / Win Sunucusunu destekler. ve bu ayarları dışa / içe aktarabilir; Düzen adı ve dosya adı ile otomatik olarak PDF yer imi oluşturun ve bunları düzenleyebilirsiniz; SHX yazı tipi, XRef ve Görsel arama yolu; Ne görürsen onu alırsın; Komut satırı parametreleri; Ücretsiz DWG görüntüleyici; Katmanları çok bağımsız çizim dosyalarına ayırın; Bir kez kaydolun ve kalıcı olarak ücretsiz yükseltin; AutoCAD olmadan Windows XP / Vista / Win7 / Win8 / Win10 / Win Sunucusunu destekler.

Acme CAD Dönüştürücü Indir

İndir  Acme CAD Converter  ücretsiz web sitemizden 8.9.8.1510. Program kullanıcıları arasında en popüler sürümler 8.6, 8.5 ve 8.2’dir. Programın en son sürümü, Windows XP / Vista / 7/8/10, 32-bit çalıştıran bilgisayarlarda desteklenmektedir.

AcmeCADConverter.exe, CADConverter.exe ve InstDrv.exe, bu programın yükleyicisi için en yaygın dosya adlarıdır. Bu araç orijinal olarak DWG TOOL Software tarafından oluşturulmuştur. Yerleşik antivirüs programımız bu indirmeyi taradı ve virüssüz olarak derecelendirdi. Acme CAD Converter, Fotoğraf ve Grafik Araçları ile ilgilidir.

Özellikleri:

 • Çeşitli DXF / DWG sürümlerini (R2.5-R2005) ve DWF’yi açın;
 • Değişmez yazı tiplerini ve varlık rengini doğru şekilde tanımlayın;
 • Birden çok dosyanın toplu dönüştürülmesini destekleyin;
 • Renkli veya tek renkli tarama dosyasının çıktısını seçin; arka plan rengini özgürce ayarlayın;
 • Tarama maskesi dosyasını yazdırın; görüntü kanalı olarak kullanılabilir (Photoshop vb. de kullanılır);
 • Serbestçe yazdırılacak tarama dosyasının boyutunu ayarlayın;
 • Tam ekran modunu destekleyin (F’ye basın).
 • Bir kez kaydolun ve kalıcı olarak ücretsiz yükseltin.
 • Baskı desteği.
 • PDF’ye Dönüştür
 • Komut satırı parametreleri (Geliştirici)
 • Yazı tipi dosyalarını değiştirir.
 • DWG, DXF dosyalarını toplu olarak kurtarın.
 • Çoklu dosya iletimi.

Dönüşümleriniz için ideal bir çözüm

Bir DWG, DXF veya DWF dosya dönüştürücüsüne ihtiyacınız varsa , ana işlevi ile sınırlı olmaktan çok uzak olan inanılmaz bir araç olan Acme CAD Converter’ı indirmeyi unutmayın  , ayrıca tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için yararlı ek araçlar da sağlar.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...