Ace Combat 7 Indir

Ace Combat 7 Indir

5/5 - (1 vote)

Ace Combat 7 Indir

Ace Combat 7: Skies Unknown, 18 Ocak 2019’da piyasaya sürüldü ve Bandai Namco Entertainment tarafından yayınlandı ve geliştirildi. Oyuncuları verimli görsel ve ses efektleriyle heyecanlandırmak için nihai vahşet içeren bir savaş uçuşu aksiyon video oyunudur. Skies Unknown; PlayStation 4, Xbox One ve PC Oyunları için Microsoft Windows için yayınlanan tek ve çok oyunculu bir oyundur. Bu yeni sürüm, düşmana karşı savaşmak için benzersiz tekniklere sahip gerçekçi dövüşler içeriyor. Oyunculara, 3 boyutlu harita ekranı aracılığıyla görevler hakkında ayrıntılı bir özet verilir. Oyun, oyuncuların kurgusal süper uçakların da dahil olduğu ekipman ve uçakları satın almalarına izin veriyor. Oyunda oyuncunun kullanabileceği 28 uçak var. Silahlar, bir uçağın havadan havaya veya havadan yere saldırılar gerçekleştirme yeteneğini artırmak için kullanılır.

Ace Combat 7: Skies Unknown, bir savaş uçağının kokpitini yönettiğiniz ve bulutların arasından geçen bazı korkusuz hareketler ve taktik dövüşlere çıktığınız havada asılı bir sanal gerçeklik (VR) oyunudur.

Oyuncuları şimdiye kadar geliştirilmiş en gelişmiş savaş uçaklarının kokpitine koyan ACE COMBAT 7: Skies Unknown, fotogerçekçi görseller, yoğun köpek dövüşü aksiyonu, uçmak için çok sayıda otantik ve fütüristik uçak ve sürükleyici bir hikaye ile şiddetli bir hava savaşı deneyimi sunuyor!

Yeni nesil oyun konsollarının gücünü kullanan ACE COMBAT 7: Skies Unknown, grafik motorunun evrimiyle oyuncuları uçuracak. Güzel bir şekilde işlenmiş bulutlarla dolu gökyüzü ve son derece ayrıntılı şehir manzaraları, benzersiz hız hissini geliştirir ve serinin 20 yıllık geçmişindeki en ilgi çekici hava savaşlarına zemin hazırlar. ACE COMBAT 7: Skies Unknown, serinin bilindiği gibi ultra modern süper silahlar ve zorlu düşmanlardan oluşan bir cephanelik sağlayacak.

Ace Combat 7 Indir

Oyun Öncesi

Oyunda, en korkutucu ve açık alan olan gökyüzünde devriye gezme görevine emanet edilen bir savaş pilotu rolünü üstleniyorsunuz. Bir dizi otantik görünümlü, fütürist ve modern uçaklar arasından seçim yapabilir ve onları daha heyecan verici havadan yüzleşmeye başladığınızda kullanışlı olan son teknoloji silahlarla yükleyebilirsiniz. Hikaye melodramatik ve tepeden tırnağa aksiyon, ama orada kesinlikle eğlenceli. Oyun, Ace Combat serisinin 17. yinelemesi ve VR’yi destekleyen ilk oyun. Farklı karakterlerin bakış açısıyla ortaya çıkan oyun, tüm dünyanın bir felaketin eşiğinde olduğu tek bir askeri dramadır.

Uçuş Mekaniği ve Oynanış

Ace Combat serisinin önceki sürümlerini oynadıysanız, uçuş mekaniği ile kendinizi evinizde hissedeceksiniz. Sunulan modeller önceki uçaklara benzer. Uçağı kontrol etmek de oldukça ilginç, ancak sorunsuz bir uçuş sağlamak için her zaman tetikte olmalısınız. Bulutlar, önceki Ace Combat oyunlarından farklı olarak, gökyüzündeki navigasyonunuzda önemli bir rol oynar. Rakiplerinizin arkasına gizlice girerken gizlilik veya gizlenme için kullanılabilirler. Ancak bulutlarda çok uzun süre saklanmak uçağın performansını olumsuz etkileyebilir.

Bonus VR İçeriği

Sanal gerçeklikte göklerde savaşmanın yanı sıra ek bonus VR içeriğine göz atın. Air Show, bir uçak gemisinden 360 derecelik bir görünümle herhangi bir açıdan muhteşem bir hava gösterisini izlemenizi sağlar. Bu jetlerin ince ayrıntılarını kokpitte olduğu gibi her açıdan görebileceğiniz VR Hangar modunda bu çelik kuşlara yakından ve kişisel olarak hayran kalın.

minimum sistem gereksinimleri

 • İşlemci: Intel Core i3-7100
 • RAM: 4 GB
 • İşletim Sistemi: Windows 7/8 / 8.1 / 10 (64-bit işletim sistemi gereklidir)
 • VİDEO KARTI: NVIDIA GeForce GTX 750Ti (2GB)
 • SES KARTI: DirectX 11 ses kartı
 • ÜCRETSİZ DİSK ALANI: 60 GB
 • ÖZEL VİDEO RAM: 2048 MB

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

 • İşlemci: Intel Core i5-7500
 • RAM: 8 GB
 • İşletim Sistemi: Windows 7/8 / 8.1 / 10 (64-bit işletim sistemi gereklidir)
 • VİDEO KARTI: NVIDIA GeForce GTX 1060 (3 GB)
 • SES KARTI: DirectX 11 ses kartı
 • ÜCRETSİZ DİSK ALANI: 60 GB
 • ÖZEL VİDEO RAM: 3072 MB

Leave a Reply