Academia School Simulator Indir

5/5 - (1 vote)

Academia School Simulator Indir

Prison Architect sanatçısı ve size Political Animals’ı getiren stüdyodan, hayallerinizdeki liseyi tasarlamanızı, inşa etmenizi ve yönetmenizi sağlayan bir simülasyon oyunu olan Academia: School Simulator geliyor! Öğrencilerinizi zorbalık yaparken izleyin, aşkı bulun, sınavlara katılın ve temel olarak lise olan roller coaster yolculuğuna çıkmaya çalışın. En iyi öğretmenleri ve tesisleri mi sunacaksınız yoksa ucuz: 1: 100 öğretmen / öğrenci oranı ile dev sınıflar inşa edecek misiniz? Her şey sana bağlı!

Bilim laboratuvarları, top sahaları ve işçilik odaları gibi inanılmaz ofisleri olan bir ortaokul kurun veya mutlak asgari seviyeyi yapın ve hükümet bağışlarını yaşayın! Reprobate çalışmalarınıza rehberlik edecek misiniz, yoksa esasen hayatlarını boşa harcamasına izin vermek için onları hapsetmeye gönderecek misiniz? En iyi eğitimcileri istihdam edecek misiniz yoksa orantıları incelemek için 1: 100 eğitmeniyle goliath çalışma salonlarını mütevazı bir hale getirecek ve üretecek misiniz? Yeterli tuvaletler mi yapacaksınız yoksa çalılıklarınız çalılarda kendilerini küçültmek zorunda kaldıkça kıkırdayacak mısınız? Karar senin!

Understudy ilham, temizlik, özlem ve düzen de dahil olmak üzere farklı ihtiyaçlar tarafından yönlendirilir ve sonunda bal arılarını hecelemek ve her halükarda tutkulu olmak gibi okul rekabetlerinde yarışarak uzun vadede çok daha karmaşık hale gelecektir. için duygular.

Eğitmenler çeşitli konu fortes ve dereceleri ile ilginçtir. Sonunda, en yüksek seviyede eğitime devam edebilmeleri için yerine getirilmesi gereken kendi ilhamları olacak.

Akademi Okul Simülatörü İndir

Prison Architect sanatçısından   ve size Political Animals’ı getiren stüdyoda , hayallerinizin lisesini tasarlamanızı, inşa etmenizi ve yönetmenizi sağlayan bir simülasyon oyunu olan Academia: School Simulator geliyor  ! Öğrencilerinizi zorbalık yaparken izleyin, aşkı bulun, sınavlara katılın ve temel olarak lise olan roller coaster yolculuğuna çıkmaya çalışın. En iyi öğretmenleri ve tesisleri  mi sunacaksınız yoksa ucuz: 1: 100 öğretmen / öğrenci oranıyla dev sınıflar mı inşa edeceksiniz  ? Her şey size kalmış Öğrenci  motivasyonu  hijyen dahil çeşitli ihtiyaçlar tarafından yönlendirilir.

açlık ve disiplin, ve zaman geçtikçe daha da karmaşık hale gelecekler, sonunda  yazım arıları ve hatta aşık olmak gibi okul yarışmalarında yarışacaklar  . okulunuzu kıskanç yapmak için her şeye sahibiz! Tamamen benzersiz bir okula sahip olabilmeniz için dekoratif objeler eklemeye devam edeceğiz. Zombilere benzeyen ve beyin yiyen öğrenciler? neden olmasın? Öğrencilerin tam anlamıyla mahkum oldukları bir okul işletmek ister misiniz? Tekneniz ne yüzerse! Görüntü modları artık kullanılabilir   ve gelecekte dil ve diğer modlar da gelecektir.

Prison Architect sanatçısı ve size Political Animals’ı getiren stüdyodan, hayallerinizdeki liseyi tasarlamanızı, inşa etmenizi ve yönetmenizi sağlayan bir simülasyon oyunu olan Academia: School Simulator geliyor! Öğrencilerinizi zorbalık yaparken izleyin, aşkı bulun, sınavlara katılın ve temel olarak lise olan roller coaster yolculuğuna çıkmaya çalışın. En iyi öğretmenleri ve tesisleri mi sunacaksınız yoksa ucuz: 1: 100 öğretmen / öğrenci oranı ile dev sınıflar inşa edecek misiniz? Her şey sana bağlı!

Talimatlar

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Academia kez: Okul Simülatörü bitti indirilmesi olduğunu, sağ .zip dosyasını tıklayın ve “Academia.School.Simulator.v0.3.99b.zip için Özü” üzerine tıklayın (Bunu yapmak için size alabilirsiniz WinRAR, sahip olmalıdır  burada ).
 4. Academia: School Simulator klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Akademi Okul Simülatörünün Özellikleri

 • Daha derin ve giderek karmaşıklaşan personel ve eksik çalışmalar
 • Araştırma ağacı ve okul uzmanlığı
 • Konu planlama
 • Spor Dalları
 • Okulların yönettiği okuldan kaçma, görevi kötüye kullanma, taciz etme ve farklı zor konular
 • Prestij Okulu ve “En İyi Okul” için diğerlerine rakip olmak
 • durumlar
 • Düzensiz Olaylar
 • Mod yardımı

Academia: School Simulator Ücretsiz İndir

Academia: School Simulator Free Download programını doğrudan bağlantı ile başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden kurulmuştur, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız olursa burayı  tıklayın

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  Windows 7,8,8.1,10
 • İşlemci:  1.6 GHz
 • Bellek:  4 GB RAM
 • Ekran  Kartı : onboard
 • Depolama:  400 MB kullanılabilir alan
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...