A Way Out Indir

5/5 - (1 vote)

A Way Out Indir

Kardeşlerin yaratıcılarından – İki Oğlu Öyküsü, çıkış yolundan hapishaneden kaçmak için iki mahkumdan birinin rolünü oynadığınız özel bir ortak macera olan A Way Out’a geliyor. Heyecan verici bir kopuş olarak başlayan şey, daha önce görülen veya oynanan hiçbir şeye benzemeyen bir şekilde beklenmedik, duygusal bir maceraya dönüşür. A Way Out, iki oyuncuyla oynanması gereken bir deneyimdir. Her oyuncu, hapisten kurtulmak ve özgürlüklerini kazanmak için isteksiz bir ittifakta Leo ve Vincent’ın ana karakterlerinden birini kontrol eder.

A Way Out, Hazelight Studios tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından EA Originals programı altında yayınlanan bir aksiyon-macera oyunudur. Özellikle bölünmüş ekranlı kooperatif çok oyunculu için tasarlanmıştır, bu da yerel veya çevrimiçi oyun yoluyla başka bir oyuncu ile oynanması gerektiği anlamına gelir. Oyunda oyuncular, hapisten çıkıp yetkililerden kaçmak zorunda kalan mahkum iki mahkersm Leo ve Vincent’ı kontrol ediyor. Her iki kahramanın hikayesi eşzamanlı olarak anlatıldığı gibi, ilerlemeleri senkronize edilmeyebilir, bu da bir oyuncunun karakterlerini kontrol edebilmesine, bir diğeri ise bir cutscene izlerken. Oyuncuların ilerlemek için birbirleriyle işbirliği yapmaları gerekir ve her duruma farklı yaklaşımlar uygulanabilir, her iki karakter de farklı roller üstlenir. Örneğin, oyunun erken bir bölümünde, Vincent’ı kontrol eden oyuncunun bir hemşireyi ve muhafızı dağıtması gerekir, böylece Leo’yu kontrol eden oyuncu kaçışlarına yardım etmek için gereken bir keski bulabilir. Bu roller sabit değildir, bu yüzden Leo ve Vincent rollerini başka bir oyunda değiştirebilirler. Oyuncular, oynatılamayan birçok karakterle etkileşime girebilir ve oyuncuların seçebileceği diyalog seçenekleri vardır.

A Way Out, Hazelight Studios tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından EA Originals programı altında yayınlanan bir aksiyon-macera oyunudur. Bu Josef Fares Kardeşler sonra yönettiği ikinci video oyunu: İki Oğul bir Masal. Oyunun tek oyunculu seçeneği yoktur: sadece iki oyuncu arasındaki çevrimiçi veya yerel bölünmüş ekranlı kooperatifte oynanabilir.

Bir Çıkış Yolu İndir

Örneğin, oyunun erken bir bölümünde, Vincent’ı kontrol eden oyuncunun bir hemşireyi ve muhafızı dağıtması gerekir, böylece Leo’yu kontrol eden oyuncu, kaçmak için gerekli bir keski bulabilir. Oyuncular, oynatılamayan birçok karakterle etkileşime girebilir ve oyuncuların seçebileceği diyalog seçenekleri vardır.

Hapiste, Vincent Moretti (Eric Krogh) 6 aydır büyük hırsızlık için olan hırsız Leo Caruso (Fares Fares) ile tanışıyor. Suç patronu Harvey tarafından gönderilen bir haydut, Leo’yu öldürmeye çalışır, ancak Vincent müdahale eder, daha sonra haydut kafeteryadaki gardiyanlar tarafından öldürülürken ikisinin de revire gönderilmesine neden olur. İkisi revirde iyileşirken, birbirlerini tanırlar ve Leo, Vincent’ın ofisten bir keski çalması için yardım ister  . Vincent uyuyor. Hırsızlıktan sonra Vincent, Leo’nun bir hapishane molası planladığını hisseder ve onun da kaçabilmesi için yardım teklif eder. Leo başlangıçta reddediyor, ancak Vincent Harvey ile de kin olduğunu açıkladığında kibarca işbirliği yapmayı kabul ediyor.

Co-op odaklı dramatik RPG

A Way Out, Brothers – Two Sons’un Hikayesi’nin yaratıcılarından gelen bir RPG macerası. Oyun, parmaklıklar ardında bir hayattan kaçmak ve yeni bir hayat bulmak için bir araya gelmesi gereken iki hapishane mahkumu olan Leo ve Vincent’ın hikayesini anlatıyor.

Sıradışı odak

Çok oyunculu oyunlarda kooperatife odaklanan A Way Out, hapsedilmiş iki adama dayanan yepyeni bir hikaye sunuyor. Oyunda tek oyuncu seçeneği yoktur ve bunun yerine yerel veya çevrimiçi modda iki oyuncu gerekir. Leo ve Vincent olarak oynayan iki oyuncu da hikayeye dayalı macerayı aynı anda deneyimliyor. Bu, bir karakter kesik sahnede iken, diğeri hapishaneyi keşfediyor veya başkalarıyla etkileşime giriyor olabilir. Hikaye ilerledikçe A Way Out, bulmaca çözmekten silahlı kavgalara ve sürüş bölümlerine taşınıyor ve hepsi karakterin benzersiz kişiliklerine ve motiflerine bağlı. Oyun, geliştiricilerin bariz bakımıyla zengin ve ilgi çekici bir başlık olarak kendini gösteriyor, ancak kooperatif oyuna özel odaklanma nedeniyle, bazıları için uygun olmayabilir.

Canlandırıcı değişiklik

A Way Out, ödüllendirici bir risk alan harika bir RPG’dir. Oyuncular bütünüyle bir arkadaşıyla paylaşılan zengin bir dünyayı deneyimliyorlar.

Bir Çıkış Yolunun Özellikleri

İşletim Sisteminize ilk kurulumdan sonra yaşayabileceğiniz A Way Out’un ana Özellikleri aşağıdadır.

  • A Way Out, iki oyuncuyla oynanması gereken bir deneyimdir. Her oyuncu, Leo ve Vincent’ın ana karakterlerinden birini hapishaneden çıkmak ve özgürlüklerini kazanmak için isteksiz bir ittifakta kontrol eder.
  • Tüm arkadaşlarınızla ücretsiz olarak tüm deneyimlerinizi ücretsiz deneme özelliği ile oynayın. Tam oyunu satın aldığınızda, oyunu satın alsalar da almasınlar da herhangi bir arkadaşınızı çevrimiçi olarak davet edebilirsiniz. Oyun içi menüden, onlara bir davet gönderin, Ücretsiz Deneme Sürümünün kilidini açacaklar ve daha sonra tüm deneyimle birlikte oynamaya hazırsınız.
  • Yüksek detaylı 3D modeller ve etkileyici oyun modları var.
  • Kütüphanenize bağımsız bir giriş ekleyin.
  • Yüksek çözünürlüklü dokular var.
  • Harika görseller var.
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...