A Story About My Uncle Indir

5/5 - (1 vote)

A Story About My Uncle Indir

Amcam Hakkında Bir Hikaye, kayıp amcasını arayan ve var olduğunu hayal edemediği bir dünyada sona eren bir çocuk hakkında ilk kişi platform macera oyunudur. Güzel manzara boyunca inanılmaz derecede yüksek ve uzaklara atlamanızı, amcanızın bulunduğu yere dair ipuçlarını ortaya çıkarmanızı ve yolculuğunuzda size yardımcı olacak fantastik yaratıklarla tanışmanızı sağlayan amcanızın gizemli icatlarından yardım alın.

Amcam Hakkında Bir Hikaye’deki hareket, çekirdek oyununun önemli bir parçasıdır – oyuncuya harika bir hız ve özgürlük hissi veren bir kanca ile dünyaya sallanmaya odaklanır. Eşsiz sanat tarzı ve önünüzde ortaya çıkan gizemli bir hikayeyle bir oyun dünyasında uçun.

Amcam Hakkında Bir Hikaye, kayıp amcasını arayan ve var olduğunu hayal edemediği bir dünyada sona eren bir çocuk hakkında ilk kişi platform macera oyunudur. Güzel manzara boyunca inanılmaz derecede yüksek ve uzaklara atlamanızı, amcanızın bulunduğu yere dair ipuçlarını ortaya çıkarmanızı ve yolculuğunuzda size yardımcı olacak fantastik yaratıklarla tanışmanızı sağlayan amcanızın gizemli icatlarından yardım alın. Amcam Hakkında Bir Hikaye’deki hareket, çekirdek oyununun önemli bir parçasıdır; oyuncuya harika bir hız ve özgürlük hissi veren bir kanca ile dünyaya sallanmaya odaklanıyor. Eşsiz sanat tarzı ve önünüzde ortaya çıkan gizemli bir hikayeyle bir oyun dünyasında uçun.

Amcamın İndirilmesi Hakkında Bir Hikaye

Bu oyun, işletim sistemi Windows XP ve önceki sürümleri olan kullanıcılar için mevcuttur ve İngilizce, Almanca ve Fransızca olarak indirebilirsiniz. Mevcut sürümü 2016 ve 1/04/2017 tarihinde güncellendi.

Hikayesi, bir baba tarafından kızına bir yatak zamanı hikayesi olarak anlatılmaktadır. Baba kızına genç çocukken en büyük tutkusunun amcası Fred’in ayak izlerini takip etmek olduğunu söyledi. Kim dünya çapında birçok macera vardı. Ama bir gün amca kaybolur ve küçük çocuklar onu aramaya karar verir. Aradığı sırada başka bir dünyada oldu. Amcasının icatlarının yardımıyla çocuk daha derin ve daha derin yer altına iner ve en şaşırtıcı yaratıklardan bazılarıyla tanışır. Randals Monday indirebileceğiniz başka bir macera oyunudur.

Bu yolculuk sırasında mistik manzaralar ve kayıp medeniyetlerle yeni dünyaları keşfedeceksiniz. Amcam Hakkında Bir Hikaye şiddet içermeyen bir oyun var ve vurgu daha çok hikaye ve atmosfer. PC Amcam Hakkında Bir Hikaye çok etkileyici grafikler var. Denemelisin.

Talimatlar

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Amcamın Öyküsü bitti indirme sonra, sağ .zip dosyasını tıklayın ve “My Uncle.zip Hakkında Story Özü” üzerine tıklayın (Bunu yapmak için size alabilirsiniz WinRAR, sahip olmalıdır  burada ).
 4. Amcam Hakkında Hikayesi klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden kurulmuştur, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız olursa burayı  tıklayın

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  Windows XP (SP3), Windows Vista (SP2), Windows 7, Windows 8
 • İşlemci:  Intel Core 2 Duo, AMD Athlon X2 veya 1.6GHz veya daha iyi
 • Bellek:  2 GB RAM
 • Ekran  Kartı : DirectX 9.0c uyumlu, SM 3.0 uyumlu
 • DirectX:  Sürüm 9.0c
 • Depolama:  2 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı:  DirectX 9.0c uyumlu, 16 bit
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...