4 ölü 2 Torrent kaldı

4 Dead 2 Torrent Left

5/5 - (1 vote)

4 Dead 2 Torrent Left

Zombi kıyametinde geçen Left 4 Dead 2 (L4D2), 2008’in 1 numaralı kooperatif oyunu olan ödüllü Left 4 Dead’in son derece beklenen devamıdır. Bu kooperatif aksiyon korkusu FPS sizi ve arkadaşlarınızı götürüyor Savannah’dan New Orleans’a kadar beş büyük kampanya boyunca Deep South’un şehirleri, bataklıkları ve mezarlıkları. Geniş ve yıkıcı bir dizi klasik ve yükseltilmiş silahla donanmış dört yeni kurtulandan biri olarak oynayacaksınız. Ateşli silahlara ek olarak, motorlu testerelerden baltalara ve hatta ölümcül tavaya kadar çeşitli katliam yaratan yakın dövüş silahlarıyla enfekte olmanın bazı saldırılarını da yapma şansınız olacak. Bu silahları üç korkunç ve müthiş yeni Özel Enfekte karşı test edeceksiniz (veya Versus’ta olduğu gibi oynayacaksınız). Ayrıca beş yeni ?? nadir? yaygın enfekte.

4 ölü 2 Torrent kaldı

Geçen yıl  Left 4 Dead 2 oyunu  , üzücü ve eğlenceli bir yaratıcı ortaya çıkardı! Zombi kıyametinin her iki yönünde de olmak istediklerini ileri sürün. Mümkün kurtarma için yönde istenen isimlendirme orduları aracılığıyla tarzınızı fotoğraf çekmek olsun! Süper güçlü zombilerinizle birlikte şema yapmak, boğulmak, kaçınmak için uygun bir konuşma dili! Başka bir deyişle, cesur kurtulanları öldürün, Left 4 Dead inanılmaz derecede eğlenceli oldu. En iyi gerçek dezavantajı içerik eksikliği oldu. Left 4 Dead bu sorunu yaşamaz ve 5 benzersiz eğlence modu boyunca kullanılabilecek beş yeni pazarlama kampanyası haritası sunar.

Azgın zombi kütlesi

Bu kampanyalar çok sayıda, daha fazla atmosferik ve daha heyecan verici, büyük ölçüde yıldız seviyesine teşekkürler. Sol 4 Ölü 2’yi indirin  ayrıca orijinalde neredeyse her farklı şekilde gelişir! Yeni silahlar, yeni araçlar, yeni düşmanlar ve sporu daha zengin kılan yeni hayatta kalanlar sunuyor. Bu nedenle, çekirdek eylem büyük ölçüde değişmeden kalıyor, büyük gelişmeler Sol 4’ü Ölü yapıyor. Örneğin, bu artık göz ardı etmeniz gerekmeyen bir zombi kıyametidir. Ancak  Valve  basitçe devam düğmesine basmadı ve bize aynı güne bir bok verdi. Sonraki sayfada nedenini açıklayacağız.

4 ölü 2 Torrent kaldı

Hayatta kalmaya çalışıyor

Left 4 Dead’in kalbi, hayatta kalanları Derin Güney’deki geniş bir arazide alan beş kampanya haritasıdır. Bulanık bataklık alanlarından ürkütücü bir karnaval alanına, sular altındaki banliyölerden klostrofobik şehir sokaklarına kadar her ortam farklıdır. Zeki düzen çok fazla dokunur, bunlardan bazıları size hangisinin gelişim yolunu gösteren ipuçlarıdır. Her şeyden önce, etrafta dolaşmak için aldatıcı bir şekilde pürüzsüz!

Çünkü ceset yığınlarını yuvarlak bırakan en iyi siz değilsiniz. Ücretsiz pc Left 4 Dead 2  ortamları büyük hükümet hazır tahliye girişimi bir hikaye kalıntıları bilgilendirmek yardımcı! Her şeyin düşme şekli hakkında daha yüksek bir deneyim elde edersiniz. Tıpkı Street Fighter V’in  düğmelere basmaktan çok daha fazlası olduğu gibi  , Left 4 Dead, dikkatsiz fotoğraf çekmekten çok daha büyük.

Kampanya daha heyecan verici

Ses düzeni, havayı ürkütücü çizgiler ve yardımcı ipuçlarıyla dolduran bir kez daha göze çarpıyor! Hayatta kalanların duygularının toplam aralığını iletmeye ek olarak. Bu zengin atmosfer, daha geniş boğucu faktörlerin ve son duruşların yardımıyla daha güçlüdür! Bunların hepsi kampanyalara kendilerine has bir hız kazandırıyor. Bu korkunç manzaralara 4 yeni kurtulan geliyor. Bundan sonra, yeni ürün ilk gruptan daha enerjik ve konuşkan. Ellis’in o ve arkadaşının Keith’in bir kez yaptığı çılgınca şeyler hakkındaki doğru ifadeleri sizi kısırlaştırır. Yeni bir silah mahsulü de var! Tabanca, av tüfeği, hafif makineli silah ve saldırı tüfeklerinin birden fazla varyasyonu gibi. Buna ek olarak, bu farklı tatlar silah oyununu canlandırmak için çok daha yakın hareket ediyor! Ancak göze çarpan yeni ek melee silahları.

Kıyamet eylem

Bir şömine, kazayağı, kriket sopası ve kızartma tavası sadece bazı öğeler! Dilim, bludgeon, düşmanlarınızı başını kesmek için kullanabilirsiniz, ikincil silahınızın bölgesini alırlar! Ama aciz kalmanız durumunda kırbaçlayabileceğiniz bir silahınız var. Bu silahları kullanmak, iltihaplı olanlarla yakın ve özel olarak yükselmeye zorlar. Katliamı daha iyi görebilmenizi sağlar ancak sizi daha iyi riske sokar. Yine de, hiçbir şey, bir kapıda uzun duran bir katana gibi hayatta kalan bir katana gibi bir duruşu durdurmaz. Yakın muharebe silahları inanılmaz yeni bir stratejik varlıktır ve savaşmak için tamamen eğlenceli yeni bir boyut ekler.

4 ölü 2 Torrent kaldı

Yeni kampanyalar ve hassas oyun modları, diğer tüm eklemelerde olduğu gibi daha fazla menzil ve daha fazla sağlamlık sağlar. Tweaks zaten olağanüstü oyunu daha da heyecanlandırıyor. AI bile biraz ilerledi ve aynı zamanda boru bombaları veya Molotovs kullanma konusunda büyük değiller. Yanlış adımlarla yükümlüdürler, stratejilerin yakınına daha fazla çekilirler ve sizi daha dikkatli bir şekilde gözlemleyeceklerdir. Yine de,  Left 4 Dead 2 oyunu  arkadaşlar ile olağanüstü zevk, her mod sorunsuz çevrimiçi entegre edilmiştir. Ortadaki oyun oldukça eşit kalsa da! Bu zombi kıyametini nispeten tavsiye etmek için yeterince yeni içerik ve ileriye doğru hareket var.

Left 4 Dead 2 Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Left 4 Dead 2 bitti indirme sonra, sağ .zip dosyasını tıklayın ve “Left.4.Dead.2 Incl.Autoupdater.zip için Özü” üzerine tıklayın (Bunu yapmak için size alabilirsiniz WinRAR, sahip olmalıdır  burada ).
 4. Left 4 Dead 2 klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Left 4 Dead 2 Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Left 4 Dead 2 Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden kurulmuştur, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız olursa burayı  tıklayın

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  Windows® 7 32/64-bit / Vista 32/64 / XP
 • İşlemci:  Pentium 4 3.0GHz
 • Bellek:  2 GB RAM
 • Ekran  Kartı : 128 MB ile ekran kartı, Shader model 2.0. ATI X800, NVidia 6600 veya daha iyisi
 • DirectX:  Sürüm 9.0c
 • Depolama:  13 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı:  DirectX 9.0c uyumlu ses kartı
Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply