3DMark Indir

5/5 - (1 vote)

3DMark Indir

 Windows için 3DMark Basic sürümünü indirin – 3DMark dünyanın en popüler ölçütüdür. 3DMark, bilgisayar donanımının performansını ölçmek için tasarlanmış bir karşılaştırmanın en son sürümüdür, bu güncelleme yeni DirectX 12 Time Spy karşılaştırmasını ekler. Bu sürüm, her biri akıllı telefonlardan yüksek performanslı oyun bilgisayarlarına kadar değişen belirli bir donanım türü için tasarlanmış farklı testler içerir.

3DMark  ,  milyonlarca insan, yüzlerce donanım inceleme sitesi ve dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinin çoğu tarafından kullanılan popüler bir  oyun performansı karşılaştırmasıdır . Ayrıntılı grafikler, kıyaslama çalıştırmanız sırasında CPU ve GPU sıcaklıklarının, saat hızlarının ve kare hızının nasıl değiştiğini gösterir.  Özel karşılaştırma ayarlarıyla bilgisayarınızın performans sınırlarını keşfedin . Oluşturma çözünürlüğünü ve kalitesini bir dizi ayarda değiştirebilirsiniz. PC’niz 4K oyun oynayabilir mi? Fire Strike Ultra’nın 4K Ultra HD işleme çözünürlüğü, Fire Strike’da kullanılan 1080p çözünürlükten dört kat daha büyüktür. 4K monitör gerekli değildir, ancak bu canavarca zorlu testi çalıştırmak için grafik kartınızın en az 3 GB belleğe sahip olması gerekir. Şimdi İndirin!

3DMark, donanımınızda yoğun grafik ve hesaplama testleri çalıştırarak çalışır. Donanımınız ne kadar güçlü olursa, testler o kadar sorunsuz çalışır. 3DMark testleri çok zorlu olduğundan kare hızlarınız düşükse şaşırmayın. Her test, benzer cihazları ve sistemleri karşılaştırmak için kullanabileceğiniz bir puan verir.

3DMark Indir

3DMark Port Royal
Gerçek zamanlı ışın izleme, oyun içi grafiklere yeni gerçeklik düzeyleri getirmeyi vaat ediyor. Port Royal, geleneksel oluşturma teknikleriyle elde edilmesi zor olan yansımaları, gölgeleri ve diğer efektleri geliştirmek için DirectX Raytracing kullanır. Karşılaştırma performansının yanı sıra, 3DMark Port Royal yaklaşan oyunlarda ışın izlemeden ne beklenebileceğinin gerçekçi ve pratik bir örneğidir – 2560 × 1440 çözünürlükte makul kare hızlarında gerçek zamanlı çalışan ışın izleme efektleri. 3DMark Port Royal, AMD, Intel, NVIDIA ve diğer önde gelen teknoloji şirketlerinden gelen girdilerle geliştirilmiştir. DirectX Raytracing API’sinin birinci sınıf bir uygulamasını oluşturmak için özellikle Microsoft ile yakın bir şekilde çalıştık. Port Royal, DirectX Raytracing’i destekleyen sürücülere sahip herhangi bir grafik kartında çalışacaktır. Her yeni teknolojide olduğu gibi, erken benimseyenler için sınırlı seçenekler vardır,

3DMark Zaman Casusu
AMD, Intel, Microsoft, NVIDIA ve Benchmark Geliştirme Programımızın diğer üyelerinden gelen girdilerle geliştirilen 3DMark Time Spy, performansı tam olarak gerçekleştirmek için sıfırdan “doğru şekilde” oluşturulan ilk DirectX 12 uygulamalarından biridir. yeni API’nin sunduğu kazanır. Windows 10 ile tanıtılan DirectX 12, işlemci ek yükünü azaltan düşük seviyeli bir grafik API’sidir. Daha az ek yük ve modern GPU donanımının daha iyi kullanımıyla, DirectX 12 oyun motoru ekrana daha fazla nesne, doku ve efekt çizebilir. Daha ne kadar? Time Spy ile üst düzey bir DirectX 11 testi olan Fire Strike’ı karşılaştıran aşağıdaki tabloya bir göz atın. 3DMark, donanımınızda yoğun grafik ve hesaplama testleri çalıştırarak çalışır. Donanımınız ne kadar güçlü olursa, testler o kadar sorunsuz çalışır. Don’ 3DMark testleri çok zahmetli olduğundan kare hızlarınız düşükse şaşırmayın. Her test, benzer cihazları ve sistemleri karşılaştırmak için kullanabileceğiniz bir puan verir. Asenkron bilgi işlem, açık çoklu adaptör ve çoklu iş parçacığı gibi yeni API özelliklerini destekleyen saf DirectX 12 motoru ile 3DMark Time Spy, en yeni grafik kartlarının DirectX 12 performansını test etmek için ideal bir kriterdir.

3DMark – Oyuncunun Kıyaslaması
3DMark, milyonlarca oyuncu, yüzlerce donanım inceleme sitesi ve birçok önde gelen teknoloji şirketi tarafından kullanılan popüler bir kıyaslama uygulamasıdır. Geniş test yelpazesiyle, tabletlerden ve dizüstü bilgisayarlardan en yeni yüksek kaliteli 4K oyun bilgisayarlarına kadar her şeyi kıyaslayabilirsiniz. Time Spy, 3DMark Basic Edition ve Steam demosu dahil, 3DMark’ın tüm Windows sürümleri için ücretsiz bir güncelleme olarak mevcuttur.
3DMark Basic Edition / Steam demosu – ÜCRETSİZ
Time Spy ve Fire Strike gibi çeşitli testlerle bilgisayarınızı kıyaslayın.
Bu, bazı kullanıcılar tarafından bildirilen sorunları düzeltmek için yapılan küçük bir güncellemedir. Karşılaştırma puanları bir istisna ile etkilenmez – ayrıntılar için aşağıdaki Fire Strike Custom çalıştırmalarıyla ilgili bölüme bakın.
Windows için 3DMark için, entegre grafiklere sahip dizüstü bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar ve tabletler için yeni bir DirectX 12 kıyaslama testi olan Night Raid’i ekleyen büyük bir güncelleme yayınladık. Night Raid ayrıca, ARM üzerinde Windows 10 tarafından desteklenen en yeni Her Zaman Bağlı Bilgisayarlar için yerel ARM desteğine sahiptir. Night Raid, tüm 3DMark kullanıcıları için ücretsiz bir güncelleme olarak mevcuttur. Ancak özel kıyaslama ayarlarının ve Night Raid Stress Testinin yalnızca 3DMark Advanced Edition ve 3DMark Professional Edition’da mevcut olduğunu lütfen unutmayın.

Sistem gereksinimleri nelerdir?

  • DirectX 12 testi, Windows 10 Teknik Önizlemenin güncel bir sürümünü çalıştıran bir bilgisayar (10041 veya üstü), 4 GB sistem belleği ve en az 1 GB grafik belleğine sahip DirectX özellik düzeyi 11_0 uyumlu donanım gerektirir .
  • DirectX 11 testi, en az 1 GB grafik belleğine ve 4 GB sistem belleğine sahip DirectX özellik düzeyi 11_0 uyumlu donanım gerektirir. 
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...