300 Spartan Indir

5/5 - (1 vote)

300 Spartan Indir

300: Bir İmparatorluğun Yükselişi önünde zor bir görev var. Doğal olarak, ilk filmin başarısı ile stüdyodan Zack Snyder tarafından izlenen Yunan Evreninde daha fazla hikaye anlatma arzusu vardı, ancak Kral Leonidas ve 300 Spartalıları öldüğünde, hikaye nereye gidebilirdi? Sadece Xerxes’e odaklanan bir köken hikayesinin erken söylentilerinden sonra, Rise of a Empire yanlara doğru yerine inşa etmeyi seçer.

İlk girişte ‘eşlik’ parçası olarak nitelendirilen Noam Murro resmi, Sullivan Stapleton tarafından canlandırılan güçlü Themistokles liderliğindeki yeni bir grup Atina savaşçısına izleyicileri tanıtıyor. komutanı Artemisia, yetenekli Eva Green tarafından tasvir (. İndirme 300: bir İmparatorluğun Yükselişi ) hikayesi öncesi sırasında ve sıcak kapılarında savaştan sonra, gerçekleşir ve tüm ordularını birleştiren tahrik olayı olarak Sparta eylemleri ifade eder Yunanistan Her ne kadar ilginç olsa da, tüm fikir film yapımcıları 300 fikrini aldı ve neredeyse kırılma noktasına kadar uzattı.

Yeni ortam ve yeni karakterler filmi yeni bir enerjiyle aşılar, ama sonuçta selefinin tutkusu ve yatırımından yoksun. İndir 300: Bir İmparatorluğun Yükselişi ) Son yedi yılda teknoloji gerçekliğe doğru büyük adımlar attığından, bilgisayar tarafından oluşturulan setler ve efektlerdeki ilerleme açıktır. Green, Artemisia olarak muhteşem bir tehditkar ve bükülmüş performans sergiliyor ve Xerxes’in karakterini daha da kısırlaştırıyor ve onu herhangi bir gerçek güce sahip olmayan bir kukladan biraz daha fazla olduğunu ortaya koyuyor.

300 Spartan İndir

Sadece savaşçı olarak Xerxes’ten daha yetenekli değil, aynı zamanda babasının ateşini de taşır. Buna karşılık ancak ters, Xerxes hepimizin aşina olduğu Tanrı Kral içine kendini dönüştürmeye kumlara sürer, ancak ne yazık ki bu orijinal filmden onun yay bir kaplamayı biraz hisseder (. İndir 300: Bir Yükselişi Empire ) Biz başından itibaren biliyoruz Xerxes o olmaya kendini dışarı kılan güçlü figür olmadığını “Rise”. Süslemesi, alayı, aurası, gücü tasvir etmek için bir yanılsamadır. Dolayısıyla, Tanrı-Kralı’nın kanabileceğini bildiğimiz için nihai dönüşümü bazı yumruklardan yoksundur.

Tanıdık olaylara bu yeni bakış, ilk yolculuktan çok daha az ilginç görünüyor ve Themistokles’ı takip eden ordu genellikle arka planda kayboluyor. Bunlar karşılaştırmalı olarak vasat bir savaş gücü olarak iyi kurulmuş ressamlar, çiftçiler, çömlekçilerdir ( Download 300: Bir İmparatorluğun Yükselişi ), bu yüzden ilk filmdeki gibi başarılarına yatırım yapmak zor. Sıkı çalışma, bağlılık ve tutku temaları orijinalin derinliklerinde ilerler ve zaman zaman bu devam filmi en sevdiğiniz içeceğin sulandırılmış bir versiyonu gibi hissettirir. Spartalıların spot ışığından yoksunluğu büyük ölçüde kaçırıldı ve bu girişin kahramanları neredeyse Persler kadar aşağı görünüyor.

Bu filmi sürekli olarak ilk film olan yeniden tanımlayan destanla karşılaştırmak haksızlık olabilir, ancak kaçınılmaz olarak tartışma çok daha büyük ağabeyine geçer. Geri dönen oyuncular Lena Headey, Rodrigo Santoro ve David Wenham projeye belli bir meşruiyet enjekte ediyorlar, ( Download 300: Bir İmparatorluğun Yükselişi ) ama yine de ilk kez hissettiği aynı sihirli izleyicileri yakalayamıyorlar. Yönetmen Murro için de aynı derecede zorlayıcı, aynı anda yeni yönlerde franchise alırken, selefine sadık kalmak arasında bir denge kuruyor. Murro’nun Zack Snyder kapak grubundan biraz daha fazla olduğu anlar (özellikle filmin açılış dakikalarında) var.

Kan kovalarını, 25’ten az ağır çekim çekimi ve tüm 2014’ün en kızgın seks sahnesini görmeyi bekliyorsanız, 300: Bir İmparatorluğun Yükselişi sizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır. Belki de çılgın eyleme ek olarak beklenmedik bükülmeler ve dönüşlerle daha karmaşık bir anlatı bekliyorsanız, ( Download 300: Bir İmparatorluğun Yükselişi ) Game of Thrones ekranlarımıza dönene kadar birkaç hafta daha bekleyin.300: İmparatorluk, bir film eleştirmeninin kablolarını kısa devre yapabilen bir tür filmdir. Hem kan banyosu hem de çılgınca eğlendirici yüksek kamp olan Warner Brothers’ın 2006 hit 300’üne yönelik bu ön-devamı paralel paralel plot hattı esas olarak kafataslarına hitap edecek, ancak üst şiddete toleranslı olanlar diğer seviyelerde takdir edebilir.

300 seviyesinin iki katına çıkması göz önüne alındığında, bu seviyelerden biri “seksi” olabilir: bu eski savaş destanının Yunan ve Fars güçlerinin kaya gibi sert abs ve şişkin pazılarına ek olarak, 300: Bir İmparatorluğun Yükselişi nakavt seks sahnesi tüm nakavt seks sahneleri sona erdirmek için (üzgünüm, Michael Douglas). ( Download 300: Bir İmparatorluğun Yükselişi ) Başka bir seviye klasik-epik süpürme: güvenilir bir şekilde efsane ve efsanenin Homeric karışımı değilse, bu hiçbir şey değildir her bir ekstremitenin kemik ezmelerini, bıçaklarını ve amputasyonlarını nazikçe tasvir ederken, dehşete saldıran Yunan savaş tutumlarını yüceltti (ayrıca bkz. İlyada).

Özellikle, 300: Bir İmparatorluğun Yükselişi, Farsça işgalcilere karşı savaşta destek için Sparta Kraliçesi Gorgo’yu (Lena Headey) katlayan bir politikacı ve general olan Atina Themistokles’i (TV’nin Strike Back’in Sullivan Stapleton’u) ilgilendiriyor (Gorgo sonunda Gerard Butler’ın Leonidas – sadece geri dönüşte göründü – 300 olaylara). Themistokles, Maraton Savaşı’nda Pers Kralı Darius’u öldürdüğü için, Atinalı Darius’un oğlu Xerxes’in (Rodrigo Santoro) müthiş bir düşmanı yaptı. ( Download 300: Bir İmparatorluğun Yükselişi ) Xerxes’in ek motivasyona ihtiyacı yok, ama Darius’un evlatlık kızı Artemisia (tam kanlı kötülük Eva Green), tüm Lady Macbeth’i Xerxes’e gider ve kendisini erkekler arasında bir tanrı olarak yeniden canlandırmasını ve Farsça güçlerini Yunanistan’ı ezmek için kırmasını söyler.

Tarih meraklıları, not alın: Bu, Salamis Savaşı’nı ve Artemisium Savaşı’nı ekranda yanlış temsil edildiğini görme şansınızdır. 300’de olduğu gibi, takip, Orta Demokrasiye karşı iç demokrasi için beyaz bir şapka-siyah şapka alegorisi olarak okunabilir. Doğu “Diğerleri”. Ancak bir kişi, yapımcıların bu nagging, politik olarak yanlış duyarlılığı bozmak için bilinçli bir çaba gösterdiklerini algılıyor: Artemisia kadar vampir kadar kötü olduğu için ( Download 300: Bir İmparatorluğun Yükselişi ) sempatik bir “neden kötüyüm” Xerxes gibi backstory. Persleri biraz insanlaştırarak, bu netice şükür ki kendi karakterleri kadar şahin değil.

300: Bir İmparatorluğun Yükselişi Film İzle Online

Dizginleri Zack Snyder’den alan Noam Murro, daha beklenmedik bir yönetmen seçimi olamazdı. Krediyi yöneten tek diğer özelliği Pittsburgh’da gerçekleşen eğlenceli ama zor aksiyon dolu 2008 komedi-drama Akıllı İnsanları. Ve yine de Murro 300 stili (Frank Miller’ın ardından ( İndir 300: Bir İmparatorluğun Yükselişi ) filmlerin üzerine kurulu, filmleri çok sayıda slo-mo ve fışkıran kanla dayandırıyor) ve kendi dokunuşuyla üzerinde ince bir şekilde gelişiyor. zevkli koyu gürlük (belki de Spartan kırmızısının yerini alan Atina ceruleanının yeni renk kodlamasıdır) Beni yanlış anlamayın: 300: Bir İmparatorluğun Yükselişi hala oldukça cafcaflı; sadece sorish-güzel.

Bu aynı zamanda, özellikle kasıtlı olarak yüzünüzde 3D’de , zor bir şekilde “R” oranlı ve şiddetin fetişleştirilmesi Homeric olsa da, rahatsız edici olabilir ( Watch 300: Bir Empire Online High Definition’ın Yükselişi ). Ancak büyük ölçüde Green’e bir top gösterdiği için, bu “Atina şok savaşı” ve “Abercrombie ve Twitch” pozunun garip demlemek, sıkıcı izleyiciler için çok az şansa sahip.

Çizgi roman ekrana atladığında

Bu ekran koruyucu ile  bilgisayarınızda 300 The Movie en muhteşem görüntülerin  tadını çıkarabilirsiniz  . Zack Snyder tarafından yönetilen ve Miller’ın çalışma atmosferinin yakalandığı gerçekçilikle tanınan Gerard Butler’ın oynadığı  , sanal setlerde çekim yaparak ve görüntüye uygulanan filtreler ve özel efektler sayesinde.

Çarpıcı görüntüler ve bolca motivasyon

Bu filmin hayranı olsanız da olmasanız da, muhtemelen  PC’nizden uzaktayken selüloitin yakın geçmişindeki en çarpıcı görüntülerden bazılarına sahip olmaktan keyif alacaksınız  . Estetik güzelliklerinin tadını çıkarın ya da  “Bu Sparta!” . 300 The Movie  ekran koruyucusunu  hemen indirin

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...