18 Wheels Of Steel Haulin Indir

5/5 - (1 vote)

18 Wheels Of Steel Haulin Indir

Hem kamyon sürüşü hem de kamyon sürüşü ve nakliye hizmetleri işine vurgu yapan bir kamyon simülasyon oyunu. Bu simülasyon deneyimi oyunu, simülasyon oyunları geliştirme endüstrisindeki diğer oyunlara çok benzer. Bu özel simülasyonda, bir çalışan olarak işe başlarsınız ve oyunda başarılı olmak için etkili bir şekilde yönetmeniz gereken kendi kamyon işinize sahip olana kadar seviyelerde büyürsünüz.

Sürücü kamyonları ve römorklar

Kamyon sürüş beceriniz nihayetinde birçok farklı durumda başarılı bir şekilde manevra kabiliyetinizi test etmek için oluşturulan farklı görevlerde. Bu çok ilginç oyunda nokta, kırk farklı şehir ve Amerika Birleşik Devletleri’nin otoyollarında mal taşımaktır. Bu basit kamyon sürüş oyununda kendinizi daha düşük seviyelerden bir patronun içine yükselin. Bir oyuncu olarak otuz beşten fazla römork ve teçhizat arasından seçim yapmanız gerekiyor. Bu yükleri mümkün olan en kısa sürede gidecekleri yere götürmek sizin işiniz ve aynı zamanda süreçte de güvenliğini sağlamak.

18 Tekerlek Çelik Haulin Indir

Oyun oldukça kolay ve basittir ve daha önce sürüş deneyimi olmasa bile ortalama bir oyuncu için sorun oluşturmaz.

Sürücü kategorisinin bir parçasıdır ve Windows 32 bit ve 64 bit platform için shareware olarak lisanslanmıştır ve deneme süresi sona erene kadar ücretsiz deneme olarak kullanılabilir. 18 Wheels of Steel Haulin ‘demosu, tüm yazılım kullanıcıları için tam sürümle karşılaştırıldığında potansiyel kısıtlamalarla ücretsiz olarak indirilebilir.

18 Wheels of Steel: Haulin ‘, Kanada ve ABD’ye gitmeniz gereken fantastik bir kamyonu taşımak için kargo aramak zorunda olduğunuz serinin en son oyunudur. Amacınız, size ödeme yapılan satışları yapmak ve aracınızı değiştirmek ve diğer tüm görevleri tamamlamak için daha rahat ve hızlı bir şekilde satın almak için mümkün olduğunca çok para almaktır. Oyun sırasında para ve zaman kaybetmenizi veya tasarruf etmenizi sağlayacak önemli kararlar almalısınız. Her şey sana bağlı. Şoförünüz zaman zaman yorulur, böylece kestirip kestirebilir veya yakındaki bir otele gidebilirsiniz. Tabii ki, yollarda yalnız olmayacaksınız. Onları zaman zaman birbirine çarpacak bazı aptal sürücülerle paylaşacaksınız. Ayrıca trafik işaret ve kurallarına da uymalısınız, aksi takdirde polis gelir ve para kaybedersiniz.
Grafikler ve sesler, öncekilerden önemli değişiklikler göstermiyor, ancak iyi. Oyun, diğerlerinin yanı sıra çok çeşitli römorklar, kuleler ve hayvancılık, otomobiller, kereste, tehlikeli, atık, süt gibi kargo türlerini içerir. Bu oyun, oyunun her adımından keyif alacak olan sürüş simülasyonları sevenler için şiddetle tavsiye edilir.

18 Wheels of Steel American Long Haul, Amerika Birleşik Devletleri’nin dört bir yanındaki bu devasa Amerikan kamyonlarından birini kampanya modunda veya tek görevlerde kullanmanıza olanak tanır. İlk oyun modu kendi kamyon şirketinizi yönetmeyi içerirken, ikincisi sizi ülke çapında en çeşitli teslimatlardan sorumlu bir kamyon şoförü olarak direksiyona sokar.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...